Gotowe projekty domów bez garażu

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: MaluchMaluch37,90 m²
Projekt domu: ZiarkoZiarko39,10 m²
Projekt domu: PuntoPunto40,30 m²
Projekt domu: BajkaBajka45,95 m²
Projekt domu: Na KwadracieNa Kwadracie46,30 m²
Projekt domu: GucioGucio46,60 m²
Projekt domu: Filemon IIIFilemon III47,25 m²
Projekt domu: FilemonFilemon48,30 m²
Projekt domu: Filemon BisFilemon Bis48,30 m²
Projekt domu: Ka131Ka13151,69 m²
Projekt domu: Tiara MiniTiara Mini51,82 m²
Projekt domu: FrancikFrancik52,50 m²
Projekt domu: Ka131 SzKa131 Sz52,98 m²
Projekt domu: TangoTango53,30 m²
Projekt domu: MiniaturaMiniatura53,40 m²
Projekt domu: SosenkaSosenka53,40 m²
Projekt domu: ParvaParva53,80 m²
Projekt domu: Mors DMors D54,56 m²
Projekt domu: KoliberKoliber55,40 m²
Projekt domu: MakMak55,60 m²
Projekt domu: Filemon IIFilemon II56,00 m²
Projekt domu: Smyk 2Smyk 256,17 m²
Projekt domu: HelladaHellada56,35 m²
Projekt domu: Kruszek IIKruszek II57,00 m²
Projekt domu: Tango IITango II57,25 m²
Projekt domu: Tango IVTango IV57,25 m²
Projekt domu: BławatekBławatek57,30 m²
Projekt domu: Biedronka 2Biedronka 257,38 m²
Projekt domu: BiedronkaBiedronka57,79 m²
Projekt domu: Ronaldo VIRonaldo VI58,20 m²
Projekt domu: BonifacyBonifacy58,98 m²
Projekt domu: Mini MaxMini Max59,50 m²

W ostatnim czasie projekty domów bez garażu okazują się idealną propozycją dla osób, które nie korzystają z samochodów lub decydują się na wybudowanie w późniejszym czasie osobnego budynku przeznaczonego na niewielki warsztat. Warto przy tym wspomnieć, że dom bez garażu, który stanowiłby część bryły, wyróżnia się lepszą izolacją termiczną, co staje się niezwykle ważne przede wszystkim podczas chłodnych pór roku. Wówczas znacznie zmniejszymy rachunki za ogrzanie całego budynku, a zaoszczędzoną przestrzeń możemy wykorzystać na wybudowanie dodatkowego pomieszczenia.

W naszym sklepie domowy.pl oferujemy duży wybór przemyślanych projektów domów, które wyróżniają się nowoczesnością oraz funkcjonalnością. Warto dowiedzieć się, po czym poznać godny uwagi projekt i wybrać propozycję, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. Dzięki temu zyskamy idealną przestrzeń, w której poczujemy się jak w domu i którą wykończymy w taki sposób, aby oddawała nasz charakter.

Projekty domów parterowych bez garażu – kiedy warto się na nie zdecydować?

To prawda, że projekty domów parterowych bez garażu okazują się idealną propozycją dla osób, którym zależy na budynku wyróżniającym się atrakcyjną ceną oraz dużą funkcjonalnością. Brak konieczności dobudowy tego typu pomieszczenia pozwala na znacznie zaoszczędzenie funduszy, ponieważ nie ciąży na nas inwestycja w niezbędne wyposażenie, takie jak wszelkiego rodzaju szafki, izolacja termiczna czy brama garażowa, która nie należy do najmniejszych wydatków. Warto przy tym wspomnieć, że decydując się na dom parterowy bez garażu, pozostałe środki możemy przeznaczyć na bardziej funkcjonalne wyposażenie wnętrza czy na zagospodarowanie przydomowego ogrodu, który okaże się idealnym miejscem do relaksu po codziennych wyzwaniach.

Coraz więcej osób wybiera również dom parterowy wyróżniający się większą powierzchnią, ale niemający garażu. Tego typu rozwiązanie okazuje się idealnym wyborem w sytuacji, kiedy mamy niewielką działkę budowlaną, ale nie chcemy decydować się na budowę domu piętrowego. Wówczas w naszym sklepie domowy.pl bardzo chętnie wybieranym projektem staje się dom parterowy 120 m² bez garażu, który nie zajmuje całej działki, pozostawiając komfortowe miejsce na ścieżkę lub podjazd czy na stworzenie przydomowego klimatycznego tarasu. Takie projekty domów często zachwycają przestronnym i otwartym wnętrzem, do którego wpada dużo naturalnego światła.

Projekty domów jednorodzinnych bez garażu – w jaki sposób zagospodarować wolną przestrzeń?

Wybierając projekty domów jednorodzinnych bez garażu, zyskujemy dodatkowe miejsce na działce, które możemy wykorzystać między innymi na stworzenie tarasu wypoczynkowego. Tego typu pomysł okaże się godnym uwagi rozwiązaniem przede wszystkim wtedy, gdy cenimy sobie czas spędzony na świeżym powietrzu. Warto przy tym wspomnieć, że letni ogródek bardzo dobrze sprawdza się jako dodatkowe miejsce do organizowania rodzinnych przyjęć lub spotkań ze znajomymi. Dlatego też projekty domów, które znajdują się na naszej stronie, bardzo często uwzględniają dodatkowe wyjście na taras z salonu lub kuchni. Dzięki temu przebywając w pokoju dziennym, możemy z łatwością podziwiać piękne widoki na zewnątrz, a także bez żadnych trudności zanosić na taras posiłki czy napoje przygotowane w domu.

Osoby, które decydują się na projekty domów do 100 m² bez garażu, aby jak najlepiej wykorzystać zaoszczędzone miejsce, chętnie przystosowują dostępną przestrzeń do letniego wypoczynku. Szczególną popularnością cieszą się wbudowane baseny, które nie tylko zapewniają nam niezwykle przyjemną formę relaksu, ale także okazują się ciekawą ozdobą ogrodu. Na uwagę zasługują przede wszystkim ozdobne płytki, którymi możemy udekorować basen. Ponadto w okolicy świetnie sprawdzą się drewniane leżaki lub miejsce na grilla.

Projekty domów bez garażu – w jakim pomieszczeniu możemy przechowywać ogrodowe akcesoria lub rowery?

Oprócz tego, że garaż okazuje się najlepszym miejscem do przechowywania samochodu, bardzo często wykorzystujemy go także jako przestrzeń, w której możemy łatwo schować wszystkie ogrodowe meble wypoczynkowe, akcesoria ułatwiające pielęgnację roślin, grilla czy nieużywane w danej chwili rowery. Z tego też powodu decydując się na dom piętrowy bez garażu, wiele osób zastanawia się, które pomieszczenie okaże się najlepsze do tego typu zadań. Dlatego przygotowując projekty domów, dbamy o to, aby wyróżniały się one jak największą funkcjonalnością i zapewniały nie tylko wygodny odpoczynek w ciągu dnia, ale także pozwalały na sprawne segregowanie wszystkich rzeczy.

Znajdujący się w naszej ofercie dom parterowy bez garażu i poddasza, mimo że na pozór nie zapewnia zbyt wiele przestrzeni do przechowywania, okazuje się niezwykle wygodnym rozwiązaniem z powodu takich pomieszczeń jak kotłownia czy piwnica. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że piwnica nie zawsze musi wiązać się z konieczność budowy bardzo głębokich fundamentów, co pozwala zmniejszyć nieco budżet przeznaczony na tego typu inwestycję. Ponadto niezwykle komfortową w codziennym użytkowaniu, a przy tym ekonomiczną propozycją okazuje się kotłownia, w której bez trudu pomieścimy wszystkie podstawowe akcesoria.

Projekty domów z poddaszem bez garażu jako połączenie nowoczesności z funkcjonalnością

W przypadku osób, które nie chcą inwestować w garaż lub chciałyby odłożyć jego budowę na późniejszy czas, dużym uznaniem cieszą się również projekty domów z poddaszem bez garażu. Wówczas przestronne poddasze możemy z powodzeniem wykorzystać jako strych, który świetnie sprawdzi się w funkcji dodatkowego pomieszczenia do przechowywania nieużywanych mebli czy wszelkiego rodzaju akcesoriów. Nowoczesne projekty domów pozwalają w przemyślany sposób schować wejście na górę tak, aby nie przeszkadzało nam na co dzień ani nie zajmowało cennego miejsca.

Niewątpliwą zaletą domów z poddaszem okazuje się również fakt, że w przyszłości możemy z łatwością zaadaptować tego typu strych na przestrzeń mieszkalną. Na takie rozwiązanie często decydują się przede wszystkim młode osoby, które nie dysponują zbyt dużym budżetem pozwalającym na sprawnie wykończenie całego domu. Wówczas możemy także zainwestować w wolnostojący garaż, który z łatwością pomieści przeniesione ze strychu meble czy rzadko używane akcesoria.

Wiaty garażowe oraz garaże wolnostojące – godna uwagi alternatywa dla garażu w bryle budynku

Osoby, które poszukują projektu domu bez garażu, często zwracają uwagę na fakt, że znajdujący się w bryle budynku garaż negatywnie wpływa na energooszczędność i wiąże się z trudniejszym ociepleniem znajdujących się w pobliżu pomieszczeń. Z tego też powodu w ostatnich latach większym uznaniem cieszą się wiaty garażowe lub garaże wolnostojące. Warto wiedzieć, że takie konstrukcje możemy łatwo dopasować do wyglądu całego domu, zapewniając tym samym większą spójność projektu.

Przed zdecydowaniem się na taką inwestycję dobrym pomysłem będzie jednak zwrócenie większej uwagi na łatwy podjazd oraz na umiejscowienie garażu w takim miejscu, aby nie zasłaniał wpadającego do domu słońca. Okazuje się to niezwykle ważne w przypadku parterowych domów, które często mają taką samą wysokość, jak garaż.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany