Projekty bliźniaków (do zabudowy bliźniaczej)

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: Mrówka BMrówka B73,56 m²
Projekt domu: DuetDuet83,35 m²
Projekt domu: Solaris III BSolaris III B84,89 m²
Projekt domu: Lila DuoLila Duo95,80 m²
Projekt domu: Czaruś DuoCzaruś Duo98,10 m²
Projekt domu: Lila 2 DuoLila 2 Duo99,70 m²
Projekt domu: Doborowy DuetDoborowy Duet104,35 m²
Projekt domu: Polo Duo IVPolo Duo IV107,45 m²
Projekt domu: Kasjopea II BKasjopea II B110,25 m²
Projekt domu: Miki III BMiki III B119,83 m²
Projekt domu: Hania DuoHania Duo125,70 m²
Projekt domu: Milano DuoMilano Duo127,65 m²
Projekt domu: Orka IIIOrka III128,40 m²
Projekt domu: Taurus 2 GBTaurus 2 GB136,41 m²
Projekt domu: Eco 16Eco 1695,12 m²
Projekt domu: Eco 15Eco 15102,55 m²
Projekt domu: Eco 12Eco 12105,95 m²
Projekt domu: Eco 20Eco 20107,71 m²
Projekt domu: Aviator 4Aviator 4129,20 m²
Projekt domu: Kolia 2Kolia 2131,30 m²
Projekt domu: AzaliaAzalia208,70 m²

Projekty domów do zabudowy bliźniaczej

Bliźniak to inwestycja o wielu możliwościach. Dla rodzinnych, którzy chcą by wszystkie pokolenia były blisko siebie, dla zaradnych, którzy planują częściowy zwrot inwestycji poprzez sprzedaż lub wynajem jednej połowy, dla optymalnych, którzy myślą o przyszłości swoich dzieci i seniorach a na razie chcą nieco odciążyć domowy budżet. Oferta domów w zabudowie bliźniaczej zyskuje na popularności również, dlatego, że coraz więcej na rynku bardzo wąskich działkę. Dla takich nieruchomości bliźniak może okazać się jedynym rozwiązaniem. Niekiedy też dom w zabudowie bliźniaczej pozwala na wydzielenie rozsądnej wielkości ogrodu, który w przypadku domu wolnostojącego zmieniłby się w zbiór niewielkich zieleńców i rabatek otaczających budynek.

Wśród projektów znajdujących się w grupie bliźniaków znajdziemy te, dedykowane typowo dla takich rozwiązań jak i domy, które tak samo dobrze sprawdzą się, jako budynki wolnostojące. Tak uniwersalne podejście projektantów daje szereg możliwości i pozwala zachować elegancję i dobrze proporcje budynku bez względu na sposób realizacji (bliźniaczy lub wolnostojący). Domy w zabudowie bliźniaczej są idealnym kompromisem miedzy typowymi budynkami wolnostojącymi a nie zawsze odpowiadająca wymogom planów i mieszkańców szeregówką. Bliźniak zachowuje wszystkie zalety samodzielnego domu, pozbawiony jest też wad budownictwa wielorodzinnego takich jak niechciane sąsiedztwo, czy efekt izolacji i ograniczenia z wszystkich stron przy środkowych segmentach szeregu.

Oferta domów w zabudowie bliźniaczej obejmuje różne style – znajdziemy tutaj sielskie wiejskie domy o przestronnych kuchniach i przytulnych pokojach na poddaszu, nowoczesne budynki z dwuspadowym lub płaskim dachem, gdzie sercem domu jest salon, tradycyjne i klasyczne rozwiązania, domy dla ekscentryków i te energooszczędne. Bogata oferta domów w zabudowie bliźniaczej jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie właśnie na takie rozwiązania.

Budując bliźniak nie musimy rezygnować z wymarzonego stylu czy kolorystyki. Wykończenie domu zaproponowane przez projektantów obejmuje jasne elewacje, grafitowe dachy ze szkłem i drewnem w formie detalu, ciemniejsze elewacje, tradycyjne dachy czerwone oraz zupełnie zaskakującą kolorystykę i rozwiązania. Każdy, kto szuka domu marzeń znajdzie go w ofercie bliźniaków i domów możliwych do zbliźniaczneia. Proste konstrukcje, nieskomplikowane dachy, domy tanie i łatwe w budowie – również takie propozycje znajdują się w tej kategorii.

W ofercie znajdują się tez projekty domów bliźniaczych przygotowane specjalnie z myślą o inwestycjach komercyjnych. Jest to wyjątkowa grupa wyróżniająca się funkcjonalnością oraz optymalnym wykorzystaniem zarówno przestrzeni wewnątrz domu jak i działki. Domy te są możliwe do realizacji zarówno w formie całych osiedli jak i kilku, pojedynczych budynków – swoistej enklawy wyróżniającej się estetyką i wygodą. Projekty te to zarówno jednorodzinne niewielkie domy z garażami lub bez jak i budynki wielorodzinne. Wersje wielorodzinne często poza standardowym programem funkcjonalnym posiadają piwnice lub komórki lokatorskie a także pomieszczenia gospodarcze przeznaczone na dowolną funkcję (np. skład czy spiżarnię).

Ważnym założeniem projektów wielorodzinnych jest dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych – takie projekty również znajdują się w naszej ofercie. Choć obie połówki bliźniaka są zazwyczaj identyczne ich wnętrza skrywają lokal o różnych powierzchniach, co pozwala dostosować ofertę do większej ilości potencjalnych nabywców. Takie rozwiązania są korzystne nie tylko dla deweloperów, ale i dla przyszłych mieszkańców.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany