Projekty dużych domów (od 180 m²)

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: HomeKONCEPT-57HomeKONCEPT-57180,33 m²
Projekt domu: Natalia 2Natalia 2180,49 m²
Projekt domu: OrchideaOrchidea180,53 m²
Projekt domu: AgosanAgosan180,63 m²
Projekt domu: WinnerWinner180,75 m²
Projekt domu: Paweł i GawełPaweł i Gaweł180,85 m²
Projekt domu: TeddyTeddy180,85 m²
Projekt domu: Idealny 2Idealny 2181,00 m²
Projekt domu: MerlotMerlot181,05 m²
Projekt domu: FilipFilip181,11 m²
Projekt domu: AgosAgos181,15 m²
Projekt domu: RajskoRajsko181,20 m²
Projekt domu: ApolloApollo181,20 m²
Projekt domu: OpalOpal181,39 m²
Projekt domu: OnufryOnufry181,50 m²
Projekt domu: LazurytLazuryt181,60 m²
Projekt domu: Ka112 MKa112 M181,62 m²
Projekt domu: ZalesieZalesie181,67 m²
Projekt domu: GalinaGalina181,80 m²
Projekt domu: Jupiter IXJupiter IX182,10 m²
Projekt domu: ZaciszeZacisze182,32 m²
Projekt domu: Zacisze 2Zacisze 2182,32 m²
Projekt domu: Ka61Ka61182,32 m²
Projekt domu: TK235GTK235G182,36 m²
Projekt domu: TK235BTK235B182,36 m²
Projekt domu: GerwazyGerwazy182,50 m²
Projekt domu: Ka111Ka111182,54 m²
Projekt domu: SzlachcicSzlachcic182,60 m²
Projekt domu: Rozłożysty 2Rozłożysty 2182,75 m²
Projekt domu: Jupiter IIJupiter II182,90 m²
Projekt domu: Verona IVVerona IV182,93 m²
Projekt domu: Ka41Ka41183,02 m²
Projekt domu: Benedykt 2Benedykt 2183,06 m²

Projekty domów o dużym metrażu dotyczą budynków o łącznej powierzchni mieszkalnej powyżej 180 m². Domy takie oferują wyjątkowo szerokie możliwości rozplanowania, które można dostosować do własnych potrzeb oraz zasobów finansowych. Do wyboru pozostają zarówno warianty parterowe, jak i piętrowe albo z poddaszem. Na powierzchni dużego domu zaplanować można wiele pomieszczeń, takich jak sypialnie, przedpokoje czy gabinety. Rodzina może mieć wygodny dostęp do minimum dwóch łazienek. W zależności od preferencji można wybrać projekt z uwzględnionym garażem, piwnicą, strychem oraz kotłownią. W ofercie serwisu domowy.pl znajdują się projekty dużych domów o różnych stylach architektonicznych, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Każdy projekt zawiera poglądowe wizualizacje oraz rzuty pomieszczeń.

Projekty dużych domów – kto powinien z nich skorzystać?

Gotowe plany dużych domów to doskonałe rozwiązanie dla inwestorów, którzy planują budowę domu dla rodziny wielopokoleniowej lub wielodzietnej. Projekty nieruchomości przypadną jednak do gustu także zwolennikom dużych przestrzeni, którym zależy na dostępie do przestronnych gabinetów, sypialni dla gości lub różnego rodzaju pomieszczeń rekreacyjnych. Duży dom może być zaaranżowany na luksusowy budynek jednorodzinny lub zaprojektowany jako funkcjonalny bliźniak.

Dla inwestora zakup projektu bliźniaka to opłacalny ruch, aby pomnożyć swój kapitał – w końcu finalnie w domu mieszkać będą dwie rodziny. Przedsięwzięcie to ułatwia skorzystanie z gotowego projektu stworzonego przez profesjonalnego architekta.

Oferta domowy.pl zawiera projekty różnorodnych biur, które stosują sprawdzone rozwiązania funkcjonalne dopasowane do uniwersalnych potrzeb większości kupców. Pozwala to zaoszczędzić cenne środki oraz czas na samodzielnym uzgadnianiu projektu nieruchomości projektowanej na indywidualne zamówienie.

Projekty dużych domów parterowych

Popularność domów parterowych stale rośnie. Wygodne i uniwersalne projekty domów parterowych dużych stanowią doskonałe rozwiązanie dla minimalistów oraz osób myślących perspektywicznie. Prosta forma domów parterowych pomaga w zagospodarowaniu małych działek, ale równie dobrze sprawdzą się one w połączeniu z dużymi ogrodami. Wygodne użytkowanie i bezpieczeństwo sprzyjają zamieszkiwaniu przez osoby starsze lub z niepełnosprawnościami. Dlatego też projekty domów parterowych często wybierane są przez inwestorów myślących o miejscu idealnym do spędzenia swojego życia.

Dom parterowy umożliwia wyjątkowo kreatywne zagospodarowanie przestrzeni. Dobrze komponuje się zarówno z podmiejskim, jak i wiejskim krajobrazem. Duże domy parterowe doskonale sprawdzają się w charakterze wielkopowierzchniowych rezydencji mieszkalnych. Cechuje je bardzo modna architektura z nowoczesnym lub klasycznym sznytem.

Projekty dużych domów nowoczesnych

Projekty domów dużych bardzo często idą w parze z nowoczesnym budownictwem. Surowe bryły i duża kubatura sprzyjają temu stylowi architektonicznemu, którego cechą charakterystyczną jest poczucie oddechu oraz przestrzeni. W efekcie możliwe do zaprojektowania są na przykład przepastne salony, wysokie sufity, a nawet luksusowe antresole.

Projekty dużych domów nowoczesnych wyróżnia ład, regularność oraz funkcjonalność. Czytelny podział i wyważone proporcje prezentują modną elegancję. Szczególnie popularne są duże, nowoczesne domy bez poddasza i podpiwniczenia. W przypadku domu nowoczesnego znajdzie jednak zastosowanie nie tylko płaski dach, ale również dwuspadowy czy nawet kopertowy. Wówczas można zyskać przestrzeń na aranżację praktycznego poddasza. W projektach domów nowoczesnych przewidywane jest zastosowanie funkcjonalnych materiałów oraz energooszczędnych, proekologicznych rozwiązań, takich jak pompa ciepła, fotowoltaika, kolektory słoneczne czy rekuperacja.

Projekty dużych domów z basenem

Nowoczesne, piętrowe rezydencje umożliwiają zaaranżowanie różnego rodzaju luksusowych elementów rekreacyjnych, na przykład saun, siłowni czy kin domowych. W ofercie domowy.pl znajdują się także ekskluzywne domy z basenami wewnętrznymi. W przeciwieństwie do basenów ogrodowych obiekty te mogą być użytkowane przez mieszkańców domu w ciągu całego roku, niezależnie od temperatury aktualnie panującej na zewnątrz. Willa z basenem wewnętrznym to marzenie rodzin z dziećmi, a także miłośników aktywnego wypoczynku. Basen może być wykorzystywany do nauki pływania, regularnych treningów czy też po prostu dla relaksu. Idealnie zaaranżowane projekty dużych domów z basenami doskonale sprawdzą się w charakterze letniskowym i wypoczynkowym.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany