Projekty domów dwurodzinnych

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: DuetDuet83,35 m²
Projekt domu: AsterAster91,07 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Ptyś DuolitPtyś Duolit95,10 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: OrkaOrka97,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Double HouseDouble House99,10 m²
Projekt domu: VellaVella101,95 m²
Projekt domu: Doborowy DuetDoborowy Duet104,35 m²
Projekt domu: Duet IIDuet II106,55 m²
Projekt domu: Polo DuoPolo Duo107,45 m²
Projekt domu: Polo Duo IVPolo Duo IV107,45 m²
Projekt domu: Szpinak 2 GBSzpinak 2 GB109,78 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kasjopea II BKasjopea II B110,25 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: NikosNikos111,37 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Praktyczny BPraktyczny B113,16 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Bolek i LolekBolek i Lolek113,70 m²
Projekt domu: Siena DuoSiena Duo113,80 m²
Projekt domu: Porto DuoPorto Duo114,20 m²
Projekt domu: Orka II Orka II 115,43 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Tandem IITandem II117,85 m²
Projekt domu: Szpinak 3 GBSzpinak 3 GB118,15 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Wega DuoWega Duo119,50 m²
Projekt domu: Piccolo DuoPiccolo Duo119,65 m²
Projekt domu: Miki III B NF40Miki III B NF40119,83 m²
Promocja! Niższa cena!

Projekty domów dwurodzinnych

Domy dwurodzinne to rozwiązanie cieszące się rosnącą popularnością. Ze względu na specyfikę rynku nieruchomości gruntowych domy dwurodzinne są wyjątkowo pożądane tam, gdzie wysoka cena gruntu idzie w parze z niezbyt dużymi działkami.

Domy dwurodzinne to bardzo bogata oferta projektów przeznaczonych do zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej. Wyróżnia się przede wszystkim eleganckimi rozwiązaniami architektonicznymi bryły oraz wyjątkowa funkcjonalnością wnętrz. Wśród tego typu projektów znajdziemy rozwiązania przygotowane z myślą o komercyjnym wykorzystaniu lokali jak i rodzinne inwestycje, gwarantujące bliskie sąsiedztwo np. wielopokoleniowej rodziny. Domy dwurodzinne to nie tylko bliźniaki - dwa osobne budynki dzielące jedną ze ścian. Ponieważ w większości przypadków obie połówki bliźniaka mają dokładnie ten sam układ, powierzchnie i zaproponowane rozwiązania są podobne dla obu rodzin. Decydując się na takie rozwiązanie nie jesteśmy jednak skazani na sąsiedzką kalkę – nic nie stoi na przeszkodzie, by wnętrza spersonalizować dostosowując podziały do potrzeb przyszłych mieszkańców.

Wybór projektu domu dwurodzinnego to też możliwość wybudowania wygodnego lokum dla rodziców czy dziadków, których chcemy mieć blisko siebie. To także inwestycja dla dzieci, którym w przyszłości własny dom na pewno ułatwi start. Możliwość wynajęcia jednego z lokali do czasu usamodzielnienia się latorośli to przyszłościowa wizja zakładająca możliwość zwrotu nawet znacznych kosztów budowy i utrzymania domu.

Dom dwurodzinny jest też postrzegany, jako inwestycja typowo komercyjna i bywa chętnie kupowany przez deweloperów. Zarówno warianty reprezentujące nurt tradycyjnej architektury jak i projekty nowoczesne znajdują rzeszę sympatyków. Stąd też oferta domów dwurodzinnych stale się powiększa i wzbogaca o nowe często nowatorskie rozwiązania. Duże przeszklenia, przestronne wnętrza, funkcjonalny układ to zalety domów dwurodzinnych doceniane przez naszych klientów.

Domy dwurodzinne mogą też występować w wersji z senioratką, czyli swoistą dobudówką będąca osobnym, niewielkim mieszkaniem. Jak sama nazwa wskazuje jest to rozwiązanie dostosowane do potrzeb seniorów. Najczęściej senioratka jest parterowa o czytelnym i wygodnym układzie, pozwalająca łatwo przystosować przestrzeń do potrzeb jednej bądź dwóch osób. Dzięki zróżnicowanej powierzchni mieszkań łatwiej jest poradzić sobie z kosztami utrzymania.

Idea domu dwurodzinnego daje pole do popisu projektantom, dzięki temu dostępne są projekty domów we wszystkich stylach. Różnią się też swoim proponowanym przeznaczeniem – nie każdy dom dwurodzinny to dom dla osób spokrewnionych. Do dyspozycji są rozwiązania zapewniające całkowita integralność obu części, z dzielonymi niektórymi funkcjami (jak np. kotłownia czy garaż). Założenia dwurodzinne łączą w sobie reprezentacyjny charakter architektury willowej, gdzie uwagę przykuwa elegancka i stylowa elewacja. Często każde z mieszkań ma możliwość korzystać z osobnego tarasu, który jest przedłużeniem salonu z kominkiem. W zależności od potrzeb wielkość mieszkań może być porównywalna jak w domach jednorodzinnych. Dla tych oszczędniejszych przygotowana została oferta domów dwurodzinnych o mniejszym metrażu mieszkań uzupełnionych użytkowym poddaszem. Warto też wspomnieć, że część z dostępnych w naszej ofercie projektów ma możliwość zbliźniaczenia w podwójnych zestawieniach. Daje to w sumie cztery mieszkania „pod jednym dachem”.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe