Projekty domów z garażem jednostanowiskowym

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: Gniazdko IIGniazdko II47,25 m²
Projekt domu: GniazdkoGniazdko48,30 m²
Projekt domu: Parva IIParva II53,65 m²
Projekt domu: ChaberChaber55,60 m²
Projekt domu: Kruszyna IIKruszyna II57,00 m²
Projekt domu: ZorbaZorba63,90 m²
Projekt domu: Perełka 2Perełka 267,83 m²
Projekt domu: Chaber IIChaber II68,60 m²
Projekt domu: Remik IIIRemik III68,70 m²
Projekt domu: BerylBeryl69,73 m²
Projekt domu: Zorba VIIZorba VII69,95 m²
Projekt domu: Zorba IVZorba IV69,95 m²
Projekt domu: ElmoElmo70,25 m²
Projekt domu: Zorba IIIZorba III70,85 m²
Projekt domu: SmykSmyk71,40 m²
Projekt domu: Zorba VIZorba VI72,05 m²
Projekt domu: BW-39BW-3972,40 m²
Projekt domu: Piotruś PanPiotruś Pan72,95 m²
Projekt domu: PasatPasat73,20 m²
Projekt domu: WisienkaWisienka73,25 m²
Projekt domu: TK9GL1TK9GL173,58 m²
Projekt domu: Wektor XWektor X73,70 m²
Projekt domu: Smyk TwistSmyk Twist74,50 m²

Projekty domów z garażem jednostanowiskowym

Garaż stał się już właściwie nieodzowną częścią domu. Wśród najpopularniejszych rozwiązań jest ten jednostanowiskowy ulokowany w bryle budynku. Bez względu na to czy zdecydujemy się na domy tradycyjne, klasyczne czy nowoczesne w każdej z tych grup znajdziecie bogatą ofertę projektów z garażem jednostanowiskowym. Rozwiązanie to w przeciwieństwie do parkingu poza obrębem działki pozwoli na ochronę samochodu przed warunkami atmosferycznymi, oraz przypadkowymi zarysowaniami czy uszkodzeniami spowodowanymi przez innych użytkowników dróg.

Garaż jednostanowiskowy jest też bardzo dobrym rozwiązaniem dla miłośników majsterkowania. To tutaj możemy zaaranżować mini warsztat czy miejsce do rozwijania naszego hobby. W wolnej chwili można zawsze przejść do swojej garażowej „pracowni” by na chwile oddać się swoim pasjom nie zakłócając życia reszty domowników. Przestrzeń garażowa przydaje się również do przechowywania rowerów, wózków dziecięcych czy drewna do kominka. Docenia to szczególnie rodziny z dziećmi – hulajnoga, rolki, zestaw plażowy czy zabawki do piaskownicy po zakończeniu sezonu mogą zostać ulokowane właśnie w garażu.

Jedno stanowisko to też optymalna wielkość, która pozwala ładnie „zamknąć” się w bryle nie rozbudowując nadmiernie domu. Rozwiązanie to jedynie odrobinę zwiększa, a nie zwielokrotnia, powierzchnię zabudowy. Jednostanowiskowy baraż w bryle budynku to tez wygodne korzystanie z przestrzeni parkingowej i mieszkalnej bez konieczności wędrówek po działce. Dla każdego, kto w ulewny wieczór mierzy się z przenoszeniem zakupów czy najmłodszych domowników miedzy samochodem a domem szybko doceni takie, zintegrowane rozwiązanie.

Korzystając z garażu ominie nas też codzienne zmiatanie śniegu z samochodu, skrobanie szyb czy odmrażanie lusterek. Dzięki lokalizacji garażu w bryle budynku unikniemy przedzieranie się przez zaspy do garażu wolnostojącego.

Garaż wbudowany w bryłę to rozwiązanie, które opiera się na tej samej konstrukcji co reszta domu. Złość przykryty jest jednym dachem, dzięki czemu znacznie oszczędzimy na kosztach m.in. przy zakupie materiałów w jakie musielibyśmy zainwestować budując garaż wolnostojący.

Bezdyskusyjna zaletą wbudowania garażu w bryłę domu jest oszczędność miejsca. Projekt domu z garażem jednostanowiskowym wbudowanym w bryłę gwarantuje „uwolnienie” przestrzeni, która zabudowalibyśmy sytuując garaż wolnostojący. Zaoszczędzone miejsce na działce, dale możliwość powiększenia ogrodu - przestrzeni rekreacyjnej, która szczególnie w przypadku niewielkich podmiejskich parceli jest na wagę złota.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany