Projekty domów z podwójnym garażem

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: DuetDuet83,35 m²
Projekt domu: Bursztyn PlusBursztyn Plus87,40 m²
Projekt domu: Bursztyn VBursztyn V87,40 m²
Projekt domu: LupoLupo88,86 m²
Projekt domu: OazaOaza89,56 m²
Projekt domu: Ka71Ka7192,69 m²
Projekt domu: Bursztyn V SzBursztyn V Sz94,35 m²
Projekt domu: Neo IXNeo IX94,70 m²
Projekt domu: Merlin IIMerlin II95,30 m²
Projekt domu: Merlin VIMerlin VI95,30 m²
Projekt domu: Lupo IILupo II95,78 m²
Projekt domu: AuroraAurora96,20 m²
Projekt domu: Frezja IIIFrezja III97,35 m²
Projekt domu: MorganMorgan97,40 m²
Projekt domu: MerlinMerlin97,60 m²
Projekt domu: Olimpia PlusOlimpia Plus98,00 m²
Projekt domu: Olimp Plus IIOlimp Plus II98,00 m²
Projekt domu: Ekonomiczny 4Ekonomiczny 498,10 m²
Projekt domu: Bagatela IIIBagatela III98,79 m²
Projekt domu: Bilbo 2Bilbo 299,24 m²
Projekt domu: Argo Mini G2Argo Mini G299,37 m²
Projekt domu: Winona IIWinona II99,50 m²

Wybierając projekt domu, warto zwrócić uwagę na obecność udogodnień, które poprawią jakość życia. Dla większych rodzin oraz pozostałych inwestorów, dla których komfort oraz przestrzeń dla realizacji pasji ma kluczowe znaczenie, idealnym rozwiązaniem okazują się projekty domów z podwójnym garażem. Propozycje budynków z dwoma wewnętrznymi stanowiskami parkingowymi to szeroka oferta. Mogą Państwo wybierać pomiędzy parterowymi lub piętrowymi domkami, ze spadzistym albo płaskim dachem, reprezentujące najbardziej popularne obecnie style architektoniczne. Podwójny garaż staje się standardem we współczesnym budownictwie, nie tylko w bardzo dużych domach, ale także tych o średniej powierzchni, poniżej 100 m².

Projekty domów z garażem na dwa samochody – charakterystyka

Pomieszczenie, w którym mają zmieścić się dwa pojazdy, musi posiadać odpowiednie rozmiary. Najczęściej projektuje się je w taki sposób, aby samochody parkowały obok siebie i każdy z nich mógł swobodnie wyjechać przez wspólną lub własną bramę. Najlepiej, gdy garaż dwustanowiskowy ma także przestrzeń na przechowywanie zapasowych opon, narzędzi, środków do pielęgnacji auta czy rowerów. W przypadku większych domów taką funkcję może pełnić dodatkowe, przylegające do garażu pomieszczenie. Projekty domów z dużym garażem zazwyczaj zakładają umieszczenie go w podstawowej bryle domu albo w postaci zintegrowanej przybudówki. Zapewnienie wygodnego przejścia do części mieszkalnej znacząco poprawia wygodę domowników, szczególnie podczas kiepskiej pogody. Ważne jest jednak odpowiednie, bezkolizyjne połączenie w budynku funkcji mieszkalnej i gospodarczej, dlatego niektórzy inwestorzy decydują się na garaż wolnostojący. W ten sposób traci się jednak możliwość zagospodarowania przestrzeni nad garażem, dlatego takie rozwiązanie polecamy jedynie osobom, które już wybudowały dom, a teraz chcą postawić garaż.

Projekty domów z podwójnym garażem – na co zwrócić uwagę?

Posiadanie własnej działki nie uprawnia niestety do jej dowolnego zagospodarowania. Trzeba ściśle przestrzegać warunków zabudowy. Należy się z nimi zapoznać jeszcze przed wyborem projektu. Dom z dwustanowiskowym garażem nie może stanąć na zbyt wąskiej działce. Potrzeba odpowiedniej przestrzeni, aby nie tylko postawić budynek, lecz także wykonać odpowiedni podjazd, umożliwiający swobodne poruszanie się dwoma autami. Projekty domów z garażem na dwa samochody wybiera się na podstawie indywidualnych warunków działki, aby zapewnić jak najlepszą funkcjonalność, ale warto też zwrócić uwagę na kwestie estetyczne. Właśnie dlatego staramy się dostarczyć Państwu jak najwięcej propozycji, aby pomóc w znalezieniu wymarzonego domu.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany