Projekty domów jednorodzinnych

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: MaluchMaluch37,90 m²
Projekt domu: ZiarkoZiarko39,10 m²
Projekt domu: PuntoPunto40,30 m²
Projekt domu: BajkaBajka45,95 m²
Projekt domu: Na KwadracieNa Kwadracie46,30 m²
Projekt domu: GucioGucio46,60 m²
Projekt domu: Filemon IIIFilemon III47,25 m²
Projekt domu: Gniazdko IIGniazdko II47,25 m²
Projekt domu: FilemonFilemon48,30 m²
Projekt domu: GniazdkoGniazdko48,30 m²
Projekt domu: Filemon BisFilemon Bis48,30 m²
Projekt domu: Ka131Ka13151,69 m²
Projekt domu: Tiara MiniTiara Mini51,82 m²
Projekt domu: FrancikFrancik52,50 m²
Projekt domu: Ka131 SzKa131 Sz52,98 m²
Projekt domu: TangoTango53,30 m²
Projekt domu: MiniaturaMiniatura53,40 m²
Projekt domu: SosenkaSosenka53,40 m²
Projekt domu: Parva IIParva II53,65 m²
Projekt domu: ParvaParva53,80 m²
Projekt domu: Mors DMors D54,56 m²
Projekt domu: KoliberKoliber55,40 m²
Projekt domu: ChaberChaber55,60 m²
Projekt domu: MakMak55,60 m²
Projekt domu: Filemon IIFilemon II56,00 m²
Projekt domu: Smyk 2Smyk 256,17 m²
Projekt domu: HelladaHellada56,35 m²
Projekt domu: Kruszyna IIKruszyna II57,00 m²

Na naszej stronie oddajemy do Państwa dyspozycji niezwykle różnorodne pod względem wielu parametrów projekty domów jednorodzinnych. W zależności od indywidualnych potrzeb wśród nich będą Państwo mogli odnaleźć domy jednorodzinne:

 • o niejednolitej powierzchni – od niewielkich domków dla pary z 1 jednym dzieckiem o powierzchni niespełna 40 m², aż po luksusowe rezydencje wyposażone w garderoby, pomieszczenia techniczne i gospodarcze, sauny, pokoje kąpielowe, siłownie czy warsztaty, których powierzchnia przekracza nawet 800 m²,
 • o różnej liczbie kondygnacji – parterowe, parterowe z poddaszem użytkowym oraz piętrowe,
 • w wielu niejednorodnych zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych stylach,
 • podpiwniczone albo bez piwnic,
 • bez garażu, a także z garażem jedno– lub wielostanowiskowym,
 • z dachem m.in. płaskim, 2-spadowym, 4-spadowym albo wielospadowym,
 • przeznaczone na działki o różnej specyfice np. wyjątkowo wąskie lub z wejściem od strony południowej.

Aby przybliżyć Państwu cechy i kluczowe atuty poszczególnych rodzajów oferowanych przez nas projektów domów jednorodzinnych, poniżej przygotowaliśmy skrótowe podsumowania najważniejszych z nich. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Państwu łatwiej zorientować się w naszym asortymencie i możliwościach zapewnianych przez naszą firmę, a także ukierunkować wstępnie swoje oczekiwania.

Projekty domów jednorodzinnych parterowych – krótka charakterystyka

Parterowe domy jednorodzinne rekomendowane są dla osób, którzy z różnych względów cenią sobie komfort związany z mieszkaniem na jednym poziomie. Do takiego grona z pewnością zaliczyć należy posiadaczy małych dzieci oraz seniorów, w przypadku których konieczność codziennego korzystania ze schodów może być kłopotliwa, mało bezpieczna, a także zwyczajnie niezbyt wygodna. Dodatkowo z projektów parterowych domów jednorodzinnych powinny być zadowolone również osoby lubiące bliski kontakt z naturą.

Jeśli chodzi o nasze możliwości w kontekście projektów domów opisywanego typu, obejmują one konstrukcje o powierzchni rozpoczynającej się od niespełna 75 m², a kończące się na ponad 165 m². Domy te najczęściej wyposażamy w danych dwuspadowe, kopertowe i płaskie, a ich style i wykorzystywane w ramach nich technologie są bardzo niejednolite, choć królują wśród nich przede wszystkim koncepcje nowoczesne.

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem użytkowym

Ta grupa projektów domów jednorodzinnych cieszy się zdecydowanie największą popularnością wśród nie tyle nawet wyłącznie naszych klientów, ile inwestorów w ogóle. W związku z tym jest to również najliczniejsza z naszych kategorii, w skład której wchodzi na ten moment ponad 7000 niejednorodnych projektów. Warto zaznaczyć, że liczba ta wraz z każdym kolejnym sezonem sukcesywnie wzrasta. Dzięki temu każdy amator klasycznych domów jednorodzinnych z poddaszem zyskuje olbrzymie możliwości w zakresie wyboru.

Projekty domów jednorodzinnych z poddaszem cenione są przez Polaków z wielu różnych względów, jednak do ich kluczowych atutów zaliczyć należy uniwersalność. Świetnie prezentują się one bowiem zarówno w obrębie działek wiejskich, jak i miejskich, a mnogość dostępnych wariantów pozwala odszukać projekt perfekcyjnie współgrający z otoczeniem. Dodatkowo pozwalają one też na etapowanie budowy, a także są bardzo klarowne pod względem programu funkcjonalnego. Ten w sposób naturalny oddziela od siebie strefę dzienną, na którą bardzo dobrze nadaje się parter oraz nocną, możliwą do zaaranżowania w ramach poddasza.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych piętrowych

Projekty te doceniane w szczególności przez właścicieli działek zlokalizowanych w pobliżu miast lub w obrębie innych obszarów cechujących się relatywnie wysokimi kosztami ziemi. Umożliwiają one bowiem maksymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni, dzięki usytuowaniu w danym miejscu więcej niż jednej kondygnacji. Decydując się na tego rodzaju projekt domu jednorodzinnego od naszej firmy, mogą Państwo wybierać spośród ponad 1000 różnych, tradycyjnych lub futurystycznych opcji, z których każda stanowi rozwiązanie modne oraz cechujące się optymalnym rozlokowaniem pomieszczeń i dużą wygodą.

Projekty małych domów jednorodzinnych – ergonomia i swoboda w jednym

Rozwiązania tego rodzaju stanowią doskonały sposób na połączenie w ramach jednej całości swobody i niezależności związanej z posiadaniem domu oraz atutów związanych z dysponowaniem mieszkaniem. Dzięki relatywnie małej powierzchni użytkowej na ogół w okolicach 70-80 m² i nieprzekraczającej jednocześnie 130 m² zapewniają niskie koszty eksploatacyjne oraz przekładają się na łatwość utrzymania obiektu w czystości i dobrym stanie. Przy tym wciąż oferują możliwość posiadania własnego ogrodu i strefy wypoczynkowej na powietrzu.

W przypadku małych domów jednorodzinnych z naszej oferty projekty przewidują maksymalnie zoptymalizowane pod względem funkcjonalnym układy. Dzięki temu na powierzchni około 70 m² jesteśmy w stanie zmieścić nawet 3 sypialnie, przestronny pokój dzienny, łazienkę, wydzieloną kuchnię ze strefą jadalnianą, a także dodatkowe pomieszczenie techniczne i dobrze łączący ze sobą poszczególne części domu korytarz z hallem i sienią. Przy tym każde z pomieszczeń pozostaje wygodne i łatwe w zaaranżowaniu, a także wszystkie mają dostęp do światła dziennego. Projekty takie największą popularnością cieszą się wśród młodych małżeństw oraz osób starszych.

Oferujemy rzetelnie opracowywane projekty domów jednorodzinnych z kosztorysem

Bogaty wybór dostępnych w ofercie projektów domów jednorodzinnych to tylko jeden z wielu atutów, którymi odznacza się serwis Domowy.pl. Oprócz tego możemy pochwalić się również wieloletnim doświadczeniem na rynku, rzetelną i nieustannie pogłębianą branżową wiedzą, skrupulatnością, fachowym doradztwem, a także elastycznością względem potrzeb klientów.

Podejmując współpracę z naszą firmą, mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc przy wyborze wymarzonego projektu jednorodzinnego domu, który zostanie perfekcyjnie dostosowany zarówno do Państwa indywidualnych oczekiwań, jak i specyfiki określonej działki czy Państwa możliwości finansowych. Jeśli chodzi o ten ostatni czynnik, dotyczy on nie tylko ceny samego projektu, ale również planowanych kosztów jego wdrożenia, czyli tych kluczowych podczas podejmowania decyzji o rozpoczęciu inwestycji. Na tle podmiotów konkurencyjnych nasza firma wyróżnia się ponadto:

 • ponadprzeciętnym przywiązaniem do wysokiej jakości – w ramach wszystkich naszych projektów proponujemy Państwu ekonomiczne, energooszczędne i nowoczesne domy jednorodzinne bazujące na najbardziej innowacyjnych technologiach dostępnych na rynku,
 • atrakcyjnymi cenami projektów,
 • dużą szybkością i bezwzględną terminowością podczas realizacji zleceń,
 • zapewnianiem klientom możliwości bezpłatnej wymiany projektu na inny lub opcji jego zwrotu,
 • szybką i w pełni darmową dostawą zakupionej dokumentacji,
 • kompleksowością obsługi – projekty uwzględniają pełną dokumentację techniczną i gotowy do złożenia wniosek o pozwolenie na budowę, a dodatkowo pomagamy Państwu również w pozyskiwaniu środków na inwestycję np. z kredytów hipotecznych oraz udzielamy szeroko zakrojonego wsparcia w ramach m.in. czynności adaptacyjnych czy też związanych z aranżacją wnętrz lub ogrodów.

Jeśli zatem poszukują Państwo solidnego, zaufanego i wszechstronnego partnera do współpracy przy realizacji inwestycji w dom jednorodzinny, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany