Projekty domów najczęściej oglądane

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły

Najczęściej oglądane projekty domów

Dział Najczęściej Oglądane tworzą sami użytkownicy portalu domowy.pl. To tutaj wyświetlane są te projekty, które przyciągają największą grupę potencjalnych inwestorów. Jest to kategoria bardzo różnorodna. Jest też swoistym barometrem aktualnych trendów na rynku projektów domów gotowych. W dziale tym najłatwiej zorientować się, które z projektów wzbudzają największe emocje i jaki typ domów zyskuje największe uznanie wśród tych, którzy planują budowę.

Prezentowana oferta obejmuje przede wszystkim projekty domów jednorodzinnych. Jednak nie znaczy to, że jest ona jednolita. Wśród gotowych projektów domów najczęściej oglądanych znajdziemy propozycje różniące się stylem architektonicznym, wielkością i typem zabudowy oraz rozwiązaniami funkcjonalnymi. Duże zróżnicowanie obejmuje także kubaturę i kształt bryły budynku, geometrię i kąt nachylenia połaci dachowych, ilość i typ kondygnacji... Tak bogata oferta ułatwia dokonanie satysfakcjonującego wyboru i gwarantuje zadowolenie z wybudowanego domu. Domy najczęściej oglądane idealnie wpisują się gusta Inwestorów i są odwzorowaniem oczekiwań, jakie niesie ze sobą budowa domu.

W dziale tym nie zabraknie propozycji skierowanych do dużych i małych rodzin, rodzin wielopokoleniowych, singli oraz seniorów. Temat budowy domów jest tutaj potraktowany przekrojowo, a dzięki dużej rzeszy sympatyków portalu domowy.pl projekty polecane wybiera reprezentatywna grupa, odwzorowująca panujące trendy.

Na szczególne miejsce w tym dziale zasługują projekty domów nowoczesnych, które cieszą się dużym uznaniem i niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Wśród tej grupy podobnie jak przy ogólnym trendzie, największym zainteresowaniem nieprzerwanie mogą poszczycić się domy parterowe z użytkowym poddaszem, o małych bądź średnich powierzchniach użytkowych. Ich popularność bierze się przede wszystkim z zaproponowanych, funkcjonalnych rozwiązań „opakowanych” w prostą, niezbyt dużą bryłę, gdzie koszt budowy i wykończenia nie jest wygórowany.

Nowoczesne domy znajdujące się w dziale najczęściej oglądanych projektów to przede wszystkim te, które prezentują najlepsze rozwiązania, a także łączące zalety projektów praktycznych, niskokosztowych i energooszczędnych z eleganckimi, stylowymi i ponadczasowymi. Wybierając najczęściej oglądane projekty domów nowoczesnych możemy się spodziewać współczesnej estetyki oraz prostej w realizacji, taniej w budowie oraz późniejszym utrzymaniu i dokładnie przemyślanej konstrukcji, przy zachowaniu funkcjonalnego rozplanowania pomieszczeń.

O charakterze najczęściej polecanych domów świadczą detale. W większości projektów dobrano je w stonowany sposób. Rozwiązanie takie pozwala na uzyskanie estetyki domu nowoczesnego, ale nie przesadnie awangardowego czy krzykliwego. Spokojna estetyka zyskała uznanie inwestorów, stąd też na pierwszy rzut oka wiele z prezentowanych projektów może wydawać się dosyć jednorodnych estetycznie. Warto jednak zagłębić się i porównać elewacje, rzuty i wizualizacje, by znaleźć te rozwiązania, które najpełniej oddadzą nasze wyobrażenia o doskonałym projekcie i idealnym domu.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany