Nowości

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: Punto IIIPunto III29,00 m²
Projekt domu: Ka158 SzKa158 Sz43,52 m²
Projekt domu: Ka131Ka13151,69 m²
Projekt domu: Tiara MiniTiara Mini51,82 m²
Projekt domu: Ka157 SzKa157 Sz52,83 m²
Projekt domu: Ka210 SzKa210 Sz67,71 m²
Projekt domu: RickyRicky77,40 m²
Projekt domu: Filip IIFilip II82,90 m²
Projekt domu: Felix MiniFelix Mini83,70 m²
Projekt domu: LoriLori84,13 m²
Projekt domu: Lori 2Lori 284,13 m²
Projekt domu: Zakątek IIZakątek II88,00 m²
Projekt domu: Zakątek IIIZakątek III88,00 m²
Projekt domu: AmigoAmigo89,76 m²
Projekt domu: FilipFilip91,90 m²
Projekt domu: Ka161 TKa161 T92,22 m²
Projekt domu: Ka94 ver. 1Ka94 ver. 194,85 m²
Projekt domu: EG-88EG-8897,79 m²
Projekt domu: Nemo IINemo II98,50 m²
Projekt domu: Tebe 3 G1Tebe 3 G199,96 m²
Projekt domu: Ka216 SKa216 S100,39 m²
Projekt domu: Ka154 SKa154 S100,50 m²
Projekt domu: Ekonomiczny 4TEkonomiczny 4T101,00 m²
Projekt domu: Ka209 SzKa209 Sz101,51 m²
Projekt domu: Single House IISingle House II102,10 m²

Najnowsze projekty domów

Jeśli chcecie być na bieżąco z najnowszymi projektami wiodących pracowni projektowych znajdziecie je właśnie tutaj. Codziennie oferta domowy.pl uzupełniana jest o kolejne projekty z pod skrzydeł współpracujących z nami pracowni architektonicznych. Dzięki regularnemu wprowadzaniu „świeżych” projektów jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w budowie domów oraz aktualnymi przepisami prawa budowlanego i praw pokrewnych. Wśród nowości znaleźć można tez nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, estetyczne czy energetyczne. Nie brakuje tutaj domów, które mają możliwość korzystania z Odnawialnych Źródeł Energii, niskoenergetycznych, hybrydowych czy ekologicznych. Dzięki uzupełnionej ofercie klienci domowy.pl mają możliwość porównania poszczególnych rozwiązań, określania kierunków, w jakich zmierzają współczesne domy. Architekci codziennie starają się sprostać wymaganiom nawet najbardziej wysublimowanym gustom - efektem ich pracy są projekty przemyślane i obejmujące wiele aspektów. Zarówno estetyka jak i funkcjonalność są na najwyższym poziomie.

W dziale nowości znajdziecie też nowe wersje popularnych projektów. Zmiany, jakie zachodzą w projektach obejmują nie tylko wygląd zewnętrzny budynku, ale i układ funkcjonalny oraz zaproponowane rozwiązania dla poszczególnych pomieszczeń. Dom „odświeżony” może mieć zmienioną konstrukcję dachu, inny rodzaj stropu, inaczej zaproponowane rozwiązanie ogrzewania (kotły na paliwo stałe, gazowe lub ogrzewanie elektryczne). Wszystkie zmiany podyktowane są jeszcze lepszą funkcjonalnością i dostosowaniem do zmieniających się technologii oraz nowinek technicznych na runku budowlanym i wyposażenia wnętrz. Warto, więc zaglądać tu nawet, gdy już mamy „na oku” kilka projektów z oferty podstawowej.

Dział nowości jest wraz z działem promocji najdynamiczniejszą częścią portalu domowy.pl. Dzięki regularnemu wprowadzaniu projektów możemy cieszyć się zaufaniem renomowanych pracowni i często, jako pierwsi na rynku prezentujemy dane projektu. Nasi klienci są, więc zawsze na bieżąco z projektami domów gotowych. Każdy prezentowany projekt jest zgodny z aktualnymi przepisami.

W ofercie nowości znajdziecie liczne domy zakwalifikowane do grupy energooszczędnych (NF 40), w przypadku budowy, których możecie starać się o dofinansowanie. Kwestia ta jest szczególnie ważna już na początku drogi do własnego domu, gdy ustalamy budżet przyszłej inwestycji. Dofinansowanie do domu energooszczędnego pozwala zmniejszyć koszt budowy a w przyszłości cieszyć się niższymi rachunkami, jakie cechują domy energooszczędne. Dodatkowym plusem takiej inwestycji jest dbałość o środowisko naturalne, która nie powinna być obca żadnemu z inwestorów.

Liczna grupa nowości to domy nowoczesne, będące obecnie najchętniej kupowaną grupa projektów domów gotowych. Popularność stylu nowoczesnego jest efektem wieloletnich obserwacji rynku i dostosowywaniu wyglądu domu do oczekiwań inwestorów oraz wymogów Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego.

Dzięki licznej i zróżnicowanej ofercie nowości możemy być pewni, że znajdziemy projekt o walorach istotnych dla użytkowników i niezakłócający ładu przestrzennego oraz wpisujący się w lokalny krajobraz.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany