Projekty domów parterowych

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: Z352Z35235,90 m²
Projekt domu: MaluchMaluch37,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Z42 DZ42 D38,20 m²
Projekt domu: Na KwadracieNa Kwadracie46,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: GucioGucio46,60 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Filemon IIIFilemon III47,25 m²
Projekt domu: Gniazdko IIGniazdko II47,25 m²
Projekt domu: GniazdkoGniazdko48,30 m²
Projekt domu: Filemon BisFilemon Bis48,30 m²
Projekt domu: FilemonFilemon48,30 m²
Projekt domu: Z73 L GLZ73 L GL50,10 m²
Projekt domu: Z73Z7350,10 m²
Projekt domu: Imbir 4 (CE)Imbir 4 (CE)50,12 m²
Projekt domu: Imbir (CE)Imbir (CE)50,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Z11Z1150,70 m²
Projekt domu: TangoTango53,30 m²
Projekt domu: MiniaturaMiniatura53,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KoliberKoliber54,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Mors D NF40Mors D NF4054,56 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Imbir 3 (CE)Imbir 3 (CE)55,07 m²
Projekt domu: Imbir 2 (CE)Imbir 2 (CE)55,33 m²
Projekt domu: Filemon IIFilemon II56,00 m²
Projekt domu: HelladaHellada56,35 m²
Projekt domu: Tango IITango II57,25 m²
Projekt domu: Biedronka 2Biedronka 257,38 m²
Projekt domu: BiedronkaBiedronka57,79 m²
Projekt domu: Ronaldo VIRonaldo VI58,20 m²
Projekt domu: Ricardo MiniRicardo Mini58,30 m²
Projekt domu: BonifacyBonifacy58,98 m²
Projekt domu: Mini MaxMini Max59,50 m²
Projekt domu: Hellada IIHellada II59,90 m²

Projekty domów parterowych

Domy parterowe to klasyczny wybór dla ceniących sobie wygodne rozwiązania i wysokiej jakości architekturę. Pięknie wpisują się w podmiejski krajobraz, są też idealnym rozwiązaniem na przestronne wiejskie działki. Mogą być domami całorocznymi lub niewielkim weekendowym czy wakacyjnym lokum. Oferta domów parterowych obejmuje zarówno obiekty o skali mini (30-50 m2) do wielkopowierzchniowych rezydencji mieszkalnych, mogących pomieścić wielopokoleniową liczną rodzinę. Ich zaleta jest uniwersalność niepozbawiona nuty indywidualizmu – każdy projekt ma w sobie cechę, wyróżnik, która nadaje mu wyjątkowości.

Wśród domów parterowych znajda się budynki spełniające najbardziej rygorystyczne wymogi miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Wysokie i niskie, z dachem dwu, cztery i wielospadowym, o różnym kącie nachylenia połaci. Dla miłośników stylu modernistycznego, wśród popularnych parterówek są i te o prostej, kubikowej bryle ze stropodachem i możliwością kreatywnego zagospodarowania przestrzeni.

Domy parterowe to wybór dla inwestorów myślących perspektywicznie. Są oszczędne i praktyczne. Domy parterowe łato tez przystosować dla potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych, są bezpieczniejsze dla małych dzieci i łatwe w optymalnym urządzeniu. Oferta domów parterowych obejmuje propozycje największych pracowni o ugruntowanej pozycji. Dla poszukujących niestandardowych rozwiązań i potrzebujących „świeżej krwi” dedykowane są rozwiązania energooszczędne, niskoenergetyczne czy zeroenergetyczne. Wiele, z oferowanych projektów w standardowej, katalogowej wersji przewiduje możliwość korzystania z odnawialnych źródeł energii i nowoczesnych technologii.

Sam styl architektoniczny domów parterowych obejmuje najpopularniejsze obecnie nurty. Niezmiennie popularnością cieszą się domy o stosunkowo prostej bryle jednak i dla miłośników nieco bardziej złożonych czy zdobnych elewacji znajdzie się wiele propozycji. Również dla tych, którzy marzą o nieco bajkowej realizacji projekty domów parterowych mają swoje perełki. Oferta domów parterowych nie zamyka się jedynie na metrażu i stylu.

Dla przyszłych inwestorów przygotowaliśmy możliwość wyboru różnych technologii. Tradycyjne domy murowane, domy drewniane czy o konstrukcji szkieletowej – każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor znajdzie rozwiązanie dostosowane do swoich możliwości. Wszystkie projekty domów gotowych prezentowane na łamach domowy.pl zostały zaprojektowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z aktualnymi aktami prawnymi. Na bieżąco są też aktualizowane oraz uzupełniane o nowe warianty i rozwiązania. Nasza oferta cały czas zmienia się i rośnie, jest na bieżąco aktualizowana tak by oferta domów parterowych była bogata i różnorodna.

Domy parterowe to też wygodne i jasne przestrzenie. Duże okna łączące wnętrze salony z tarasem sprawiają, że mamy wrażenie przedłużenia strefy wypoczynkowej aż na zewnątrz. Stosowane w części projektów rozwiązanie w postaci okien narożnych w kuchni dodatkowo poszerzają panoramę i gwarantują dobre doświetlenie nawet przy trudniejszych lokalizacjach. Lokalizacja wszystkich funkcji na jednym poziomie sprzyja wygodnemu użytkowaniu oraz bezpieczeństwu najmłodszych. Domy parterowe są też rozwiązaniem dla posiadaczy wąskich bądź nietypowych działek. Poza klasycznymi proporcjami zbliżonymi do kwadratów lub niezbyt długich prostokątów w ofercie domów parterowych znajdą się też bardziej złożone i wydłużone propozycje. Ich zaletą są niestandardowe rozwiązania dedykowane np. bardzo wąskim działkom.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.