Polecane projekty domów

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: TK88TK8864,04 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: GajaGaja68,45 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Mikro EkoMikro Eko69,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: GaliaGalia75,04 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Mak 2 (CE)Mak 2 (CE)75,26 m²
Projekt domu: TK109TK10978,80 m²
Projekt domu: DinoDino78,80 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AgataAgata79,50 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK19TK1981,06 m²
Projekt domu: Aurora MidiAurora Midi85,25 m²
Projekt domu: NikoNiko85,78 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Ciekawy 2Ciekawy 286,80 m²
Projekt domu: Jagoda (CE)Jagoda (CE)87,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Umbra (KO)Umbra (KO)88,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TiborTibor90,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Elka 3 (Y)Elka 3 (Y)91,64 m²
Projekt domu: Pelikan SlimPelikan Slim92,40 m²
Projekt domu: DorianDorian92,40 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Santia BisSantia Bis93,28 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Felix IIFelix II94,10 m²
Projekt domu: TK2GP1TK2GP195,32 m²
Projekt domu: Przytulny 1APrzytulny 1A95,80 m²
Projekt domu: TK68TK6896,04 m²
Projekt domu: BertaBerta97,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: DropsDrops98,20 m²

Polecane projekty domów

W dziale Polecane Projekty znajdą Państwo szeroką bardzo zróżnicowaną ofertę projektów domów gotowych obejmującą zarówno różne style architektoniczne jak i wielkości budynków.

Wśród Polecanych Projektów znalazły się te, które zasługują na szczególna uwagę inwestorów. Pulę reprezentującą tę kategorią nieustannie uzupełniamy o najnowsze projekty cieszące się niesłabnącym uznaniem Klientów. Ich popularność wynika z bardzo dobrych recenzji i wielu zrealizowanych obiektów. Projekty polecane to także te, które zostały rekomendowane przez same pracownie i twórców.

Prezentowana oferta obejmuje nie tylko domy jednorodzinne. Jej zróżnicowanie gwarantuje system wyboru projektów. Rekomendując projekt do kategorii Polecane kierujemy się możliwie szeroką gamą parametrów, które wyróżniają dany dom pod względem wizualnym i funkcjonalnym. Dzięki zastosowaniu szeregu filtrów znajdą tu państwo doby jedno i wielorodzinne, różniące się metrażem, sposobem zabudowy, przeznaczone na działki o różnych parametrach. Dzięki tak kompleksowemu podejściu do polecanych projektów możemy być pewni, że oferta ta doskonale zaspokaja potrzeby wymagających Inwestorów. Nasi klienci chętnie korzystają z możliwości wyboru projektów polecanych, których różnorodność pozwala na znalezienie rozwiązań zarówno dla małej jak i większej rodziny, na działkę zlokalizowaną pod miastem i dla wiejskiej rezydencji, dla miłośników nowoczesnych rozwiązań i dla tradycjonalistów.

Zapoznając się z projektami polecanymi inwestor ma szansę w przekrojowy sposób poznać ofertę a następnie skupić się na interesującym go dziale. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom inwestorów duża grupa projektów znajdujących się w dziale Polecane obejmuje domy jednorodzinne parterowe i parterowe z użytkowym poddaszem o powierzchni określanej, jako domy średnie, czyli od ok. 120 m² do ok. 150 m². Podział funkcji wewnątrz domu zaplanowano tak by funkcjonalność i estetyka współgrały na najwyższym poziomie. Przemyślana konstrukcja i wysokiej, jakości design zapewnią przyszłym mieszkańcom ponadczasowość rozwiązań i satysfakcję z użytkowania domu.

Projekty Polecane to koncepcje architektoniczne, które są reprezentacyjne dla danej kategorii, zawierają optymalne rozwiązania wynikające z praktycznego, wizualnego i finansowego aspektu projektowanego domu. Są tutaj domy, których realizacja może zostać rozłożona w czasie, oraz te, które dzięki zastosowanym technologiom nie wymagają ponoszenia bardzo wysokich kosztów budowy. Wśród inwestorów niesłabnąca popularnością cieszą się też domy w stylu nowoczesnym, których elewacje zaproponowano w jasnych kolorach i uzupełniono ciemnym, grafitowym dachem oraz dekoracjami z naturalnych okładzin lub ich imitacji. Połączenie szkła kamienia i drewna cieszy się dużą estymą wśród budujących. Obecnie zestawienie takie jest synonimem elegancji i dobrego smaku a w połączeniu z prostą bryłą i geometrycznymi podziałami daje gwarancję dobrze zaprojektowanego domu, który wpasuje się w otaczająca przestrzeń.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany
Zamów bezpłatny katalog z projektami
Super promocje - projekty w wyjątkowych cenach
Röben - cegły klinkierowe
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

 • ParterowyParterowy
 • PiętrowyPiętrowy
 • Z poddaszemZ poddaszem
 • Brak garażuBrak garażu
 • GarażGaraż
 • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.