Projekty domów z dachem dwuspadowym

 • Wyświetlanie:
 • Małe
 • Średnie
 • Duże
 • Szczegóły
Projekt domu: MaluchMaluch37,90 m²
Projekt domu: ZiarkoZiarko39,10 m²
Projekt domu: PuntoPunto40,30 m²
Projekt domu: BajkaBajka45,95 m²
Projekt domu: GucioGucio46,60 m²
Projekt domu: Filemon IIIFilemon III47,25 m²
Projekt domu: Gniazdko IIGniazdko II47,25 m²
Projekt domu: FilemonFilemon48,30 m²
Projekt domu: GniazdkoGniazdko48,30 m²
Projekt domu: Filemon BisFilemon Bis48,30 m²
Projekt domu: Ka131Ka13151,69 m²
Projekt domu: Tiara MiniTiara Mini51,82 m²
Projekt domu: FrancikFrancik52,50 m²
Projekt domu: Ka131 SzKa131 Sz52,98 m²
Projekt domu: TangoTango53,30 m²
Projekt domu: SosenkaSosenka53,40 m²
Projekt domu: MiniaturaMiniatura53,40 m²
Projekt domu: Parva IIParva II53,65 m²
Projekt domu: ParvaParva53,80 m²
Projekt domu: Mors DMors D54,56 m²
Projekt domu: KoliberKoliber55,40 m²
Projekt domu: ChaberChaber55,60 m²
Projekt domu: MakMak55,60 m²
Projekt domu: Filemon IIFilemon II56,00 m²
Projekt domu: Smyk 2Smyk 256,17 m²
Projekt domu: Kruszyna IIKruszyna II57,00 m²
Projekt domu: Kruszek IIKruszek II57,00 m²
Projekt domu: Tango IVTango IV57,25 m²
Projekt domu: Tango IITango II57,25 m²

Dom z dachem dwuspadowym to najpopularniejsza konstrukcja w przypadku małych i średnich budynków jednorodzinnych. Najczęściej charakteryzuje się prostą, zwartą bryłą. Nie znaczy to jednak, że tego typu domki muszą być nudne i schematyczne. Projektanci starają się jak najlepiej zagospodarować elewację, a największe pole do popisu daje dach. Zazwyczaj pomiędzy jego skosami znajduje się poddasze, a odpowiednie dobranie okien pozwala zaadoptować je do celów mieszkalnych, a także zwiększa estetykę całego budynku. W naszym sklepie znajdą Państwo wiele interesujących propozycji domów dwuspadowych.

Projekty domów z dachem dwuspadowym – szeroki wybór

Nowoczesne technologie dają niemal nieograniczone możliwości projektowe oraz wykonawcze. Dzięki temu, projekty domów dwuspadowych mają naprawdę zróżnicowany charakter. Inwestor nie musi dysponować dużą działką ani szczególnie atrakcyjnymi warunkami zabudowy, aby postawić budynek spełniający wszystkie jego potrzeby, związane z funkcjonalnością oraz estetyką. Jednak wraz z dostępną przestrzenią zwiększają się możliwości. Domki dwuspadowe o nieco większej przestrzeni, powyżej 60 m², mogą posiadać zintegrowany garaż, bezpośrednio połączony z częścią mieszkalną. Projektanci nierzadko wykazują się naprawdę dużą wyobraźnią. Najlepszym tego przykładem będzie projekt domu parterowego z dachem dwuspadowym, w którym skosy zaczynają się niemal przy samej ziemi. W naszej ofercie dominują jednak bardziej konwencjonalne rozwiązania, zgodne z aktualnie obowiązującymi trendami architektonicznymi. Nowoczesne budownictwo stawia przede wszystkim na komfort mieszkańców oraz estetyczny wygląd. Właśnie takie założenia przyświecały podczas planowania większości projektów.

Projekty domów piętrowych z dachem dwuspadowym – na co zwrócić uwagę przed wyborem?

Rozwiązania zwiększające funkcjonalność stają się standardem we współczesnym budownictwie. Coraz częściej idą w parze z minimalizowaniem kosztów budowy, które dla inwestorów ma bardzo duże znaczenie. Dach dwuspadowy to jedno z najtańszych rozwiązań. Trzeba jednak się upewnić, czy nie zawiera zbyt wielu złamań, które często pełnią jedynie funkcję dekoracyjną, a znacząco zwiększają czas pracy oraz ilość zużytych materiałów. Jeśli chcemy mieć dom z dachem dwuspadowym z poddaszem użytkowym, warto też sprawdzić, jak duże są skosy i czy nie traci się przez nie zbyt wiele powierzchni. Jeśli poddasze ma pełnić funkcję mieszkalną, powinno się zadbać o odpowiednie oświetlenie. W dachu można zamontować tzw. lukarny, które przede wszystkim znakomicie się prezentują z zewnątrz budynku. Trzeba jednak pamiętać, że okna połaciowe o tej samej powierzchni są tańsze do wykonania, a zapewniają więcej światła. Projekt domu z dachem dwuspadowym powinien być dostosowany do indywidualnych preferencji i możliwości. W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdą Państwo odpowiednią propozycję.

Dobry Start

 • Dziennik i tablica budowy
 • Projekty małej architektury
 • Pakiet magazynów wnętrzarskich
 • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

 • Największy wybór projektów
 • Gwarancja najniższej ceny
 • Bezpłatna dostawa
 • Możliwość wymiany lub zwrotu
 • Bezpłatna zgoda na zmiany