Nie bez powodu projekty domów z wiatą garażową w ostatnich latach cieszą się coraz większą popularnością. Okazują się idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie funkcjonalność i wygodę, ale nie chciałyby inwestować w garaż będący częścią bryły budynku. Ponadto wiata garażowa to bardzo sposób na skuteczną ochronę pojazdów przed opadami deszczu, gradu oraz śniegu. Dzięki temu nie musimy obawiać się o ewentualne zniszczenia samochodu ani o konieczność codziennego odśnieżania go podczas zimy. W naszym sklepie z projektami domów domowy.pl oferujemy ciekawe propozycje budynków ze starannie przemyślaną wiatą garażową, która świetnie wpasowuje się w charakter całej konstrukcji.

Nowoczesny dom z wiatą garażową – dlaczego warto się na niego zdecydować?

W przeciwieństwie do garaży stanowiących część bryły budynku lub będących całkiem osobną zabudowaną konstrukcją wiata garażowa okazuje się rozwiązaniem, które wyróżnia się atrakcyjną ceną oraz funkcjonalnością. Ponadto pozwala na większą dowolność podczas tworzenia projektu i budowy domu. Okazuje się bowiem, że wiatę garażową możemy dobudować w dowolnym momencie, sprawdzając wcześniej, jak prezentuje się cały budynek oraz wybierając miejsce, które będzie najlepsze na garaż. Dzięki temu nowoczesny dom z wiatą garażową zmniejsza ryzyko pojawienia się jakichkolwiek nietrafionych decyzji, które trudno byłoby później cofnąć.

Wybierając projekty domów, warto również zwrócić uwagę na to, aby wiata garażowa wyróżniała się ciekawym wyglądem, który będzie dopasowany do projektu całego budynku. W efekcie dom sprawi wrażenie dobrze przemyślanego i spójnego pod względem konstrukcji. Co ciekawe, starannie zaprojektowana wiata garażowa często okazuje się również dodatkową ozdobą domu – popularnością cieszą się przede wszystkim wiaty z drewnianymi elementami, które możemy ozdobić pnączami lub niewielkimi lampkami ogrodowymi. W naszym sklepie z projektami domów zapewniamy duży wybór godnych uwagi propozycji, które charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i starannym wykonaniem.

Projekty domów z wiatą garażową – o czym warto pamiętać przy ich wyborze?

Decydując się na piętrowy budynek lub na dom parterowy z wiatą garażową, powinniśmy przede wszystkim zastanowić się, jak dużego garażu potrzebujemy. Oprócz liczby samochodów warto także wziąć pod uwagę różnego rodzaju wyposażenie, takie jak rowery, zamykane szafki ogrodowe, sezonowy grill czy sprzęty ułatwiające pielęgnacje ogrodu. Tego typu akcesoria okazują się niezwykle przydatne w okresie wiosenno-letnim, a z powodu ich rozmiaru i częstego użytkowania nie zawsze opłaca się za każdym razem chować je do pomieszczenia gospodarczego czy do piwnicy.

Dlatego też odpowiednio zaprojektowana wiata garażowa okazuje się idealnym miejscem do przechowywania w razie załamania pogody lub chęci zabezpieczenia tego typu urządzeń. Wówczas powinna także wyróżniać się większą wytrzymałością, zapewniając ochronę nie tylko przed opadami, ale również przed silnym wiatrem. Z tego powodu ciekawym rozwiązaniem stają się bardziej zabudowane wiaty, do których możemy przymocować elementy zapobiegające przemieszczeniu się lżejszych przedmiotów.

Dobry Start

  • Dziennik i tablica budowy
  • Projekty małej architektury
  • Pakiet magazynów wnętrzarskich
  • Pakiet magazynów budowlanych

Twoje Korzyści

  • Największy wybór projektów
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Bezpłatna dostawa
  • Możliwość wymiany lub zwrotu
  • Bezpłatna zgoda na zmiany