Ajaks 4

Ajaks 4

4 050,00 zł

Bezpłatna zgoda na zmiany
Projekt z prezentem

Gratis: Pakiet Dobry Start

  • Tablica budowy: wartość 30 zł
  • Dziennik budowy: wartość 5 zł
  • Pakiet małej architektury: wartość 500 zł
  • Pakiet magazynów budowlanych

Razem: 535 zł za 0 zł!

Twoje korzyści

  • Bezpłatna dostawa
  • Gwarancja najniższej ceny
  • Możliwość wymiany lub zwrotu

Masz pytania? Zadzwoń

71 723 0 111

Zamówienie projektu

Wersja projektu

Zamawiający i dane do faktury* pola wymagane

Szczegóły dostawy* pola wymagane

Forma płatności

Masz kod promocyjny?

Przyznano dodatkowy rabat:

Łącznie do zapłaty: 4 050,00 zł

Warunki zakupu

Każde składane zamówienie jest potwierdzane i weryfikowane telefonicznie z Zamawiającym w ciągu 24 godzin od momentu wysłania formularza. Zamówienia można składać również telefonicznie lub mailem. W każdym przypadku skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, który potwierdzi Państwa dane i uzgodni termin dostarczenia przesyłki.

Formy płatności

Za zamówiony projekt gotowy można zapłacić dokonując przelewu bezpośrednio na rachunek bankowy (nr rachunku podawany jest każdorazowo na formularzu zamówienia projektu), zapłacić online (Przelewy24) lub zapłacić kurierowi gotówką przy odbiorze dokumentacji.

Bezpłatna dostawa

Zamówiony projekt dostarczamy Państwu bezpłatnie w najkrótszym możliwym do realizacji terminie! Zazwyczaj zamówienie realizowane jest w ciągu 2-5 dni. Każdorazowo uzgadniamy z Państwem najlepszy termin na dostarczenie przesyłki. Na każdym etapie realizacji zamówienia istnieje możliwość sprawdzenia przewidywanej daty otrzymania przesyłki.

Reklamacje

Reklamacje wynikające z mechanicznego uszkodzenia przesyłki w trakcie transportu wymagają okazania protokołu szkody podpisanego przez dostawcę i odbiorcę przesyłki.

Zwrot lub wymiana

Na podstawie obowiązujących przepisów przysługuje Państwu prawo do zwrotu lub wymiany zamówionego projektu bez podania przyczyny do 14 dni od jego otrzymania (wg ustawy z dn. 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów). O chęci odstąpienia od umowy należy poinformować nas mailem, faxem lub telefonicznie. Zwracany towar należy odesłać Sprzedawcy na własny koszt bez śladów użytkowania, w stanie nienaruszonym.