Aktualności

Orientalne lato

(Fot. Home&You) (Fot. Home&You)

W środku tego lata marka home&you zabiera nas w egzotyczną podróż po Dalekim Wschodzie. Najnowsza kolekcja dekoracji oraz akcesoriów wyposażenia wnętrza zainspirowana została naturalnym pięknem i kulturą Azji. Dodatki w orientalnym stylu trafiły właśnie do salonów i sklepu online home&you.

Więcej o orientalnych dodatkach do Twojego domu

Eteryczna i graficzna lampa Vertigo

Fot. Luminosfera Fot. Luminosfera

Vertigo marki Petite Friture, projektu Constance Guisseta jest lampą jednocześnie eteryczną i graficzną, dostosowującą się zarówno do dużych, jak i małych pomieszczeń. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji z włókna szklanego i ciekawej formie ta lampa wisząca fascynuje swą zwiewnościąi niepowtarzalnością. 

Więcej o lampie Vertigo marki Petite Friture

Bajkowi mieszkańcy poddasza

Żywe kolory i ulubieni bohaterowie z bajek ukoją pociechy do snu (Fot. Velux) Żywe kolory i ulubieni bohaterowie z bajek ukoją pociechy do snu (Fot. Velux)

Wyjazd dzieci na wakacje to znakomity moment na zrobienie małego remontu i zakup dodatkowego wyposażenia do pokoi dla najmłodszych. Dzięki najnowszej bajkowej kolekcji rolet zaciemniających VELUX & Disney ulubiony bohater Twojego dziecka może zamieszkać razem z Wami. Będzie to niezapominana niespodzianka po powrocie z letniego wypoczynku.

Więcej o bajkowej kolekcji rolet marki Velux

Udekoruj światłem wnętrze

Żyrandol Drylight (Fot. Masiero) Żyrandol Drylight (Fot. Masiero)

Dla miłośników pięknego światła nie tylko we wnętrzach, luksusowa włoska marka Masiero stworzyła innowacyjny żyrandol Drylight. Eleganckie kryształy, subtelny kształt w połączeniu z ogromną trwałością i odporność na działanie warunków atmosferycznych - takich jak opady deszczu, silny wiatr - powoduje, że to wyjątkowe oświetlenie z powodzeniem zawiesić można w ogrodzie, parku, czy altanie.

Więcej o premierze marki Masiero

Słodko i apetycznie w home&you

Komplet śniadaniowy (Fot. Home&You) Komplet śniadaniowy (Fot. Home&You)

Pełnia sezonu na świeże owoce to idealny czas na przyrządzanie i serwowanie rozmaitych deserów. W najnowszej ofercie kuchennych dodatków marka home&you proponuje kolekcję ceramiki do dań na słodko. Seria „Sweet muffin" rozbudza apetyt pastelowymi kolorami i smacznym designem.

Więcej o apetycznych dodatkach do domu

Outlet Dekoria.pl rozpoczęty!

Outlet Dekoria.pl rozpoczęty! Ceny niższe nawet o 80% Korzystaj z rabatów, łap okazje!

Więcej o atrakcyjnych rabatach w Dekoria.pl

Warsztaty - technologia LED i OLED

Fot. Luminosfera Fot. Luminosfera

Bardzo często, w czasie spotkań z przedstawicielami producentów i importerów, dowiadujemy się o ofercie i różnych nowościach wprowadzanych aktualnie na rynek. Opinie wyrażane przez naszych rozmówców, którzy zakładamy powinni być merytorycznie przygotowani do ich wypowiadania, są wielokrotnie rozbieżne, a wręcz mogą wprowadzać w błąd i mijać się z prawdą, jak np. informacja, że są już dostępne świetlówki nie zawierające rtęci. Staje się to powodem ograniczonego zaufania, potrzeby weryfikacji zasłyszanych informacji i poszukiwania odpowiedzi na konkretne pytania u autorytetów w dziedzinie oświetlenia.

Więcej o warsztatach dla projektantów i architektów w Luminosferze

Lampa doskonałym prezentem na Dzień Matki

Fot. Luminosfera Fot. Luminosfera

26 maja to wyjątkowe święto, bliskie sercu każdego dziecka, małego i tego dużego, które dawno osiągnęło pełnoletność. Dzień Matki to czas, w którym szczególnie zależy nam na tym, aby podziękować mamie za jej dobroć, uśmiech, oddanie i wielką, bezwarunkową miłość!

Więcej pomysłów na ciekawy prezent dla Mamy

Cztery dni z dobrym designem

Przestrzenie festiwalowe (Fot. BTW Photographers) Przestrzenie festiwalowe (Fot. BTW Photographers)

Cztery dni z dobrym designem za nami, Wroclove Design Festiwal można uznać oficjalnie za zamknięty. Designerzy wielu narodowości, rzemieślnicy z niecodzienną pasją spotkali się na Dworcu Głównym PKP we Wrocławiu. Od 14 do 18 maja II Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów prezentował, inspirował i eksplorował. W programie Wroclove Designu znalazły się liczne wystawy, spotkania, warsztaty i wykłady.

Więcej o zakończonym już Festiwalu Dobrych Projektów

Przepyszne promocje marki Silit

Zestaw garnków z aromapokrywą MiniMax (Fot. Rossi.pl) Zestaw garnków z aromapokrywą MiniMax (Fot. Rossi.pl)

Skorzystaj z przepysznych promocji na produkty, które odznaczają się bezkompromisową jakością! Sklep Rossi.pl przygotował liczne rabaty na naczynia i garnki marki Silit.

Więcej o promocyjnej ofercie na rossi.pl