Aktualności

Deska warstwowa a podłoga lita

Deska warstwowa Marbau (fot. Vox) Deska warstwowa Marbau (fot. Vox)

Nowy dom to nowe wyzwania – wybór podłogi do świeżo wybudowanego lub wyremontowanego domu to jedno z nich. Decydując się na elegancką podłogę z drewna naturalnego stajemy przed wyborem: drewno lite czy deska warstwowa? Drzwi i podłogi VOX oferują wiele stylowych rozwiązań dla zwolenników obydwu opcji.

Więcej na temat podłóg

Wnętrze z motywem przewodnim

(Fot. Lotari) (Fot. Lotari)

Jeszcze jakiś czas temu naczelna zasada w urządzaniu wnętrz brzmiała: nieważne, że nie pasuje, ważne, że jest. Czasy się jednak zmieniły – obecnie znalezienie produktu przestało było problemem. Większym okazuje się jego wybranie – z multum możliwości. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą motywy przewodnie.

Więcej porad aranżacyjnych

Kolorowe sny – dodatki do sypialni

Kolekcja wiosenna (Fot. home&you) Kolekcja wiosenna (Fot. home&you)

Marka home&you zaprezentowała nową kolekcję dodatków i dekoracji do sypialni. Komplety pościeli, poszewki dekoracyjne, narzuty oraz ozdoby dostępne są w różnorodnych wzorach i wiosennych barwach. A jakie kolory najlepiej sprawdzą się w sypialni?

Więcej o dodatkach do sypialni marki Home&You

„W parze taniej!” – walentynki z home&you

Ramka na zdjęcia (Fot. home&you) Ramka na zdjęcia (Fot. home&you)

Dla tych, którzy poszukują walentynkowych upominków lub chcą sprawić miłą niespodziankę najbliższym, marka home&you przygotowała specjalną promocję. Od 13 do 16 lutego kupując jeden produkt, za drugi zapłacimy o połowę mniej.

Więcej o walentynkowej promocji w Home&You

Lampa stołowa na salonach

Fot. Sigma Fot. Sigma

Pokój dzienny jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. W jego zaciszu możemy zatopić się w ulubionej lekturze, zaprosić przyjaciół na niedzielną kawę lub układać z dziećmi puzzle. Kameralną i przytulną atmosferę zagwarantują nam lampy stołowe.

Więcej na temat oświetlenia

Zaciszne miasteczko zawitało do Lotari

Kolekcja Zaciszne miasteczko (Fot. Lotari) Kolekcja Zaciszne miasteczko (Fot. Lotari)

Pełna ciepłych barw i spiczastych kamieniczek najnowsza kolekcja Lotari przywodzi myśl zaczarowane miasteczko z górskiego krajobrazu. Dzięki wchodzącym w skład tej linii roletom, naklejkom i poduszkom pokój dziecięcy zamieni się w przytulne miejsce do twórczych zabaw i nauki.

Więcej o nowej kolekcji Lotari

Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

(Fot. Agencja Informacyjno-Reklamowa (Fot. Agencja Informacyjno-Reklamowa "Promocja")

W dniach od 14 do 16 lutego 2014 roku serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Budownictwa, które po raz XV odbędą się w Gliwicach, przy ulicy Kaszubskiej 28! Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Gliwice, a Domowy.pl patronuje medialnie wydarzeniu.

Więcej o wydarzeniu targowym w Gliwicach

Czas zaczerpnięty z obrazów Dalego

Kolekcja Time, IMS Group (fot. IMS Group) Kolekcja Time, IMS Group (fot. IMS Group)

Współczesność, która mieści w sobie ekstrawagancję, sugestywny przekaz, zaskakujące połączenia. Intryguje formą, wymykającą się utartym schematom. Zestawia elementy na nieskończenie wiele sposobów. Ociera się o surrealizm. Kolekcja Time marki NewLook to propozycja, która inspiruje.

Więcej na temat kolekcji

Meble BRW wyróżnione w konkursie Produkt Roku

System mebli modułowych - Strzałka (Fot. Black Red White) System mebli modułowych - Strzałka (Fot. Black Red White)

Meble z oferty Black Red White zdobyły wyróżnienie w konkursie Produkt Roku 2014. Kapituła konkursu, organizowanego przez magazyn Meble Plus, doceniła system modułowy Strzałka w kategorii „Meble dziecięce i młodzieżowe”.

Więcej o szczegółach konkursu

„Be My Valentine”

Fot. Home&You Fot. Home&You

Z okazji zbliżającego się Dnia Zakochanych marka home&you przygotowała specjalną, walentynkową kolekcję. „Be My Valentine” to propozycje upominków oraz dodatki i akcesoria wyposażenia wnętrz, które przypadną do gustu nie tylko zakochanym parom.

Więcej o walentynkowej kolekcji Home&You