Urządzamy pokój nastolatka

Autor: Black Red White SA; Data publikacji: 2013-10-03
  • Do notesu
  • duże
  • Wyślij znajomemu…

Fot. Black Red White Fot. Black Red White

Własny pokój to marzenie każdego nastolatka. Jak urządzić go funkcjonalnie, a zarazem modnie i z charakterem? Przede wszystkim należy wybrać odpowiednie meble. Najnowsza kolekcja Graphic od Black Red White to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują nowoczesnych mebli w ciekawej kolorystyce!

[koniec abstraktu]

Funkcjonalnie urządzony pokój ucznia to podstawa. Ważne jest, aby dorastającemu dziecku zapewnić miejsce, w którym poczuje się komfortowo i niezależnie. Dzięki nowej kolekcji Graphic od Black Red White każdy nastolatek będzie mógł stworzyć swoją indywidualną przestrzeń. 

Fot. Black Red White Fot. Black Red White

System modułowy Graphic utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce. Geometryczną, linearną formę mebli podkreśla kontrastujące zestawienie grafitowej szarości wolfram z żółcią i lśniącą bielą. Na uwagę zasługuje również sposób otwierania, dobrany tak, by utrzymać minimalistyczny charakter kolekcji - profilowane krawędzie frontów służą jako wygodne uchwyty. Dzięki wesołym, komiksowym naklejkom na meble Graphic, dzieci mogą zdecydować o wyglądzie ich własnego wnętrza, tak by było idealnym miejscem do nauki i komfortowego wypoczynku. 

W skład systemu Graphic wchodzi aż 28 różnych modułów. Znajdziemy tu różnego typu szafki wiszące, pojemne komody, funkcjonalne regały i biurka. Niezbędne w praktycznej organizacji pokoju młodzieżowego będą również pakowne szafki wysokie oraz szafy, w tym wyjątkowo duża szafa narożna. Wszyscy, którzy potrzebują jeszcze więcej miejsca do przechowywania, mogą na szafie lub szafce wysokiej dodatkowo postawić nadstawkę. Natomiast w łóżku istnieje możliwość zastosowania szuflady na pościel lub inne drobiazgi. Dzięki tak dużej liczbie funkcjonalnych modułów, zaaranżowanie pokoju młodzieżowego o dowolnym metrażu zgodnie z własnymi potrzebami jest bardzo proste.