Łazienka: Gdańsk

Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza

Idea

Koncepcją łazienki było możliwie jak największe ukrycie skosów i uskoków w murze. Zastosowanie dosłownie kilku materiałów wykończenia podłogi i ścian optycznie powiększyło pomieszczenie i dodało elegancji nowoczesnej ale ciepłej łazience.

Funkcjonalność

Duża i wygodna wanna została umieszczona pomiędzy pełną ścianą, a elementami konstrukcyjnymi, które po obudowaniu i dodaniu kilku elementów stały się bardzo dekoracyjne. Wykończenie podłogi i ściany w jednolitym, polerowanym kamieniu, pozwoliło uzyskać efekt luksusowej powierzchni. Pod jednym ze skosów umieszczono część gospodarczą z zainstalowaną pralką. Całość zamknięto drzwiami lustrzanymi, które dodatkowo powiększają optycznie. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu od 4 mkw.

Preferowane materiały

Naturalny kamień występuje tutaj w towarzystwie matowej, jednolitej mozaiki ściennej i drewna łazienkowego, użytego do obudowania instalacji WC. Kryształowe lustra w połączeniu chromowanych lamp nad wanną i dodatków tworzą elegancki szlif całej łazienki która, choć wykonana z surowych materiałów, jest ciepła i bardzo wygodna.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: Gaja 3Gaja 3134,14 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Atrakcyjny 3AAtrakcyjny 3A134,30 m²
Projekt domu: TK75TK75134,35 m²
Projekt domu: Niko 3Niko 3134,82 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK30TK30134,90 m²
Projekt domu: BerenikaBerenika135,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Kendra 2MKendra 2M135,48 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.