Łazienka: Gdańsk

Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Gdańsk - Wizualizacja wnętrza

Idea

Koncepcją łazienki było możliwie jak największe ukrycie skosów i uskoków w murze. Zastosowanie dosłownie kilku materiałów wykończenia podłogi i ścian optycznie powiększyło pomieszczenie i dodało elegancji nowoczesnej ale ciepłej łazience.

Funkcjonalność

Duża i wygodna wanna została umieszczona pomiędzy pełną ścianą, a elementami konstrukcyjnymi, które po obudowaniu i dodaniu kilku elementów stały się bardzo dekoracyjne. Wykończenie podłogi i ściany w jednolitym, polerowanym kamieniu, pozwoliło uzyskać efekt luksusowej powierzchni. Pod jednym ze skosów umieszczono część gospodarczą z zainstalowaną pralką. Całość zamknięto drzwiami lustrzanymi, które dodatkowo powiększają optycznie. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu od 4 mkw.

Preferowane materiały

Naturalny kamień występuje tutaj w towarzystwie matowej, jednolitej mozaiki ściennej i drewna łazienkowego, użytego do obudowania instalacji WC. Kryształowe lustra w połączeniu chromowanych lamp nad wanną i dodatków tworzą elegancki szlif całej łazienki która, choć wykonana z surowych materiałów, jest ciepła i bardzo wygodna.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nie znaleziono żadnych projektów

Nie znaleziono żadnego projektu spełniającego kryteria wyszukiwania. Spróbuj zmienić kryteria lub wejdź na tą stronę, gdzie znajdziesz wyszystkie projekty dostępne w naszym portalu.

Szeroka baza projektów domów zawiera różnorodne propozycje – od domów małych, letniskowych, przez średnie, parterowe i z użytkowym poddaszem, po domy piętrowe duże, czy rezydencje dla wymagających. Jeśli nie możesz znaleźć wymarzonego projektu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klientów.

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.