Łazienka: Glamour

Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza

Idea

Przytulna łazienka w neutralnych barwach pozwoli odpocząć ciału i umysłowi. Szaro-czarna tapeta w stylu glamour tworzy świetne tło dla kontrastów ze śnieżnobiałą ceramiką łazienkową. Czerń i szarość gwarantują elegancję i stylowość, idealnie komponują się z mozaiką płytek ceramicznych w naturalnych kolorach, które tym samym ocieplają przestrzeń łazienki. Dopełnieniem tego ciekawego wnętrza jest deseń z motywem roślinnym, który kolorystycznie ociepla i nawiązuje do odcieni płytek ceramicznych.

Funkcjonalność

We wnętrzu zastosowano delikatne elementy wyposażenia, które gwarantują niepowtarzalny, bardzo kobiecy klimat łazienki. W tej małej łazience nie zabrakło dużego lustra, optycznie powiększającego wnętrze oraz oświetlenia punktowego, dzięki któremu osiągamy ciekawy efekt. Wyraźnym akcentem podkreślającym styl są 2 duże kryształowe żyrandole umiejscowione nad wanną. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu 4-6 mkw.

Preferowane materiały

Podłoga we wnętrzu pokryta jest dużymi płytkami ceramicznymi w rozmiarze 40x40cm. Na ścianie przy wannie i toalecie użyto małych płytek ceramicznych w formie mozaiki w naturalnych odcieniach brązu i ecru. Ciekawym rozwiązaniem w tego typu wnętrzu jest wykorzystanie ozdobnych tapet na pokrycie pozostałych ścian. Dzięki temu zabiegowi udało się osiągnąć niepowtarzalny i wyjątkowy klimat glamour.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: CeliaCelia116,96 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Armanda MałaArmanda Mała117,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZojkaZojka117,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-48HomeKONCEPT-48117,53 m²
Projekt domu: ZytaZyta117,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Marsala MałaMarsala Mała117,71 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.