Łazienka: Glamour

Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza

Idea

Przytulna łazienka w neutralnych barwach pozwoli odpocząć ciału i umysłowi. Szaro-czarna tapeta w stylu glamour tworzy świetne tło dla kontrastów ze śnieżnobiałą ceramiką łazienkową. Czerń i szarość gwarantują elegancję i stylowość, idealnie komponują się z mozaiką płytek ceramicznych w naturalnych kolorach, które tym samym ocieplają przestrzeń łazienki. Dopełnieniem tego ciekawego wnętrza jest deseń z motywem roślinnym, który kolorystycznie ociepla i nawiązuje do odcieni płytek ceramicznych.

Funkcjonalność

We wnętrzu zastosowano delikatne elementy wyposażenia, które gwarantują niepowtarzalny, bardzo kobiecy klimat łazienki. W tej małej łazience nie zabrakło dużego lustra, optycznie powiększającego wnętrze oraz oświetlenia punktowego, dzięki któremu osiągamy ciekawy efekt. Wyraźnym akcentem podkreślającym styl są 2 duże kryształowe żyrandole umiejscowione nad wanną. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu 4-6 mkw.

Preferowane materiały

Podłoga we wnętrzu pokryta jest dużymi płytkami ceramicznymi w rozmiarze 40x40cm. Na ścianie przy wannie i toalecie użyto małych płytek ceramicznych w formie mozaiki w naturalnych odcieniach brązu i ecru. Ciekawym rozwiązaniem w tego typu wnętrzu jest wykorzystanie ozdobnych tapet na pokrycie pozostałych ścian. Dzięki temu zabiegowi udało się osiągnąć niepowtarzalny i wyjątkowy klimat glamour.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji.
Pola oznaczone * są wymagane.

Projekt domu: Aurora MidiAurora Midi85,25 m²
Projekt domu: NikoNiko85,78 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Bez (KO)Bez (KO)85,90 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Elka 2 (Y-SL)Elka 2 (Y-SL)85,95 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: W krajobrazieW krajobrazie87,00 m²
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.