Sypialnia: Glamour

Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Glamour - Wizualizacja wnętrza

Idea

Jasna i bardzo przytulna sypialnia, została stworzona dla osób lubiących miękkie, delikatne i białe materiały. Duże i wygodne łóżko stanowi centralną część pokoju i jedynym wyraźnym akcentem jest piękna tapeta, która wraz z pozostałymi dodatkami kształtują klimat wnętrz glamour.

Funkcjonalność

Typowa sypialnia, w której znajduje się tylko łóżko i niezbędne elementy dekoracji, jak stylowe, białe szafki nocne i nowoczesne krzesło. Cała ściana z oknem została ubrana w delikatne i jasne zasłony, które nadają miękkość całemu pomieszczeniu i jednocześnie stanowią barierę intymności dla świata zewnętrznego. Przede wszystkim przestrzeń, czystość i wygoda. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu od 10 mkw.

Preferowane materiały

Wezgłowie łoża zostało wytapicerowane srebrzystą tkaniną, która jest kontrastowa do ściany za nią. Nad stolikami nocnymi wiszą szklane lampy glamour, rzucające ciekawe cienie i nadające nastrój całej sypialni. Czarne róże tapety, porastają ozdobnie ścianę, która została wykończona ogromną ramą do obrazów. Dla kompletnej wygody, podłoga w całości jest wyłożona puszystą wykładziną dywanową na miękkim podkładzie.

Cena od: 70,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.