Salon i jadalnia: Klasyczny beżowy salon

Wnętrze: Klasyczny beżowy salon - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Klasyczny beżowy salon - Wizualizacja wnętrza

Idea

Projekt nowoczesnego salonu połączonego z kuchnią. Zastosowano w nim paletę spokojnych barw w odcieniach brązu oraz beżu. Ważnym akcentem we wnętrz jest również biel, która stanowi swego rodzaju bazę dla aranżacji. Kolorem nadającym propozycji charakteru są czarne elementy w postaci stolika kawowego oraz części kuchennej.

Funkcjonalność

Salon wyposażony został w jasne, białe, klasyczne meble wykonane na połysk. Ściana telewizyjna obudowana jest białymi oraz beżowymi płytami, za którymi znajdują się pojemne wnęki. Sufit został podwieszony wąskim pasem wokół całego pomieszczenia. Pomiędzy białymi witrynami zastosowany jest biały szablon drzewa widniejącego na beżowej ścianie.

Preferowane materiały

W projekcie zastosowano błyszczące białe meble z matowymi powierzchniami drewna dębowego z którego wykonany został blat stolika kawowego. Podłoga wykonana została z bambusa.

Cena od: 100,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: DellaDella164,33 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Ambrozja 6 (CE)Ambrozja 6 (CE)165,32 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-26HomeKONCEPT-26165,36 m²
Projekt domu: Kos PlusKos Plus166,75 m²
Projekt domu: Stylowy 3Stylowy 3167,20 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-49HomeKONCEPT-49172,02 m²
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.