Kuchnia: Kuchnia w klimacie Prowansji

Wnętrze: Kuchnia w klimacie Prowansji - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Kuchnia w klimacie Prowansji - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Kuchnia w klimacie Prowansji - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Kuchnia w klimacie Prowansji - Wizualizacja wnętrza

Idea

Projekt osobnej kuchni nawiązującej do klimatu Prowansji. Zastosowane zostały ciepłe odcienie kremu oraz mocny akcent fioletu, widoczne w dodatkach.

Funkcjonalność

Osobna kuchnia, oddzielona od strefy salonu, daje możliwość zamknięcia obszaru w którym przygotowujemy i gotujemy posiłki. Znajduje się tu tylko jedno okno, stąd też zamysł aby pomieszczenie wykończone zostało jasnymi materiałami. Jednak aby nie stało się ono zbyt mdłe, do projektu wprowadzono mocne akcenty fioletu widoczne w dodatkach, które ożywiają aranżację. Klasyczne wykończenie szafek nawiązuje do stylu prowansalskiego. Elementy te zestawione zostały z nowoczesnymi sprzętami tj. piekarnik czy okap kuchenny.

Preferowane materiały

W projekcie zastosowane zostały materiały tj. klasyczne płytki w odcieniach brązu w kolorystyce dębu, odcień dębu zastosowany został także na blacie kuchennym. Pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami kuchennymi widzimy fototapetę w barwach fioletu. Mały stolik z drewnianym blatem ustawiony został przy ścianie z brązowej cegły.

Cena od: 100,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: Armanda XS BisArmanda XS Bis100,64 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KwadraKwadra103,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK200GTK200G103,59 m²
Projekt domu: TK201G2TK201G2103,59 m²
Projekt domu: TK200TK200103,66 m²
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.