Łazienka: Łososiowa łazienka

Wnętrze: Łososiowa łazienka - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Łososiowa łazienka - Wizualizacja wnętrza

Idea

Projekt nowoczesnej, jasnej łazienki w szarościach i odcieniu łagodnego różu. Ideą było zestawienie szarych płytek z kolorem łososiowym w postaci mozaiki, która ożywi aranżację.

Funkcjonalność

W łazience nad toaletą w małej podświetlanej wnęce zamontowano fototapetę z motywem róży. Szarość w postaci płytek jest tłem dla koloru łososiowego. Wnęka prysznicowa to połączenie białej oraz łososiowej mozaiki. Po stronie przeciwnej widzimy sporej wielkości szafkę umywalkową z zabudowanymi oraz otwartymi szafkami. Blat szafki obudowany jest mozaiką w dwóch kolorach. Ramę lustra stanowi łososiowa mozaika.

Preferowane materiały

W projekcie zastosowano matowe, szare płytki oraz łososiową, białą oraz czarną mozaikę jako element dekoracyjny blatu umywalki oraz przestrzeni pod prysznicem. Fototapeta zamówiona została pod wymiar wnęki.

Cena od: 100,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: HomeKONCEPT-48HomeKONCEPT-48117,53 m²
Projekt domu: ZytaZyta117,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Marsala MałaMarsala Mała117,71 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Malinowy (KO)Malinowy (KO)118,43 m²
Projekt domu: Noelia ModernNoelia Modern119,02 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: KoniczynkaKoniczynka119,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.