Kuchnia: Miniaturka

Wnętrze: Miniaturka - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Miniaturka - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Miniaturka - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Miniaturka - Wizualizacja wnętrza

Idea

Niewielka, acz funkcjonalnie rozwiązana kuchnia połączona z aneksem jadalnym w jednoprzestrzennej powierzchni parteru pomimo iż jest usytuowana „na tyłach” salonu z kominkiem pozostaje jasna i przestronna.

Funkcjonalność

Kuchnia w kształcie litery L rozpoczyna się wysoką zabudową w której ukryta jest wysoka lodówka oraz mikrofalówka do zabudowy i piekarnik na wysokości wzroku, w dalszej części kuchnia posiada wygodny długi blat do przygotowywania potraw oraz miejsce na wszystkie potrzebne sprzęty kuchenne, wolno stojący stół zintegrowany z kuchnią jedynie rodzajem użytych materiałów daje możliwość wygodnego spożywania posiłków.

Preferowane materiały

Podobnie jak w holu zastosowana posadzka z żywicy epoksydowej zapewnia czystą, higieniczną przestrzeń. Również zastosowanie szkła w przestrzeni między szafkami jest wygodnym i nowoczesnym rozwiązaniem. Drewniany blat oraz fornirowana ściana jadalni nadaje przytulności nowoczesnemu wnętrzu. Podobnym zabiegiem jest „ocieplenie” przestrzeni dwustronnym kominkiem.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Inne pomieszczenia w kolekcji

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: HomeKONCEPT-55HomeKONCEPT-55116,65 m²
Projekt domu: Irysek 4Irysek 4116,67 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Nowina RexNowina Rex116,70 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: CeliaCelia116,96 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Armanda MałaArmanda Mała117,01 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ZojkaZojka117,20 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.