Kuchnia: Piaskowa

Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza

Idea

Otwarta kuchnia na salon, dyskretnie oddzielona ścianką pokrytą fornirem zastosowanym w górnych szafkach mebli kuchennych. Koncepcją tego pomieszczenia była prostota i zachowanie jednakowych brył a jednocześnie uzyskanie ciepłego klimatu w nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzu. Idealna proporcja szafek została uzupełniona o bardzo poręczny i dyskretny kącik jadalniany.

Funkcjonalność

Ukrycie większości sprzętów AGD, pozwalają na zatarcie granic pomiędzy salonem a praktyczną i roboczą kuchnią. Jednocześnie otwarta a zarazem przysłonięta część tego pomieszczenia, pozwala na komfortowe funkcjonowanie. Wygodny stół, zrośnięty z częścią półwyspu kuchennego, definiuje idealne miejsce do rodzinnych spotkań przy posiłku. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu 6-10 mkw.

Preferowane materiały

Bardzo jasna, w delikatnym połysku podłoga, pozwala na odbicie kremowych szafek dolnych mebli i wyakcentowanie idealnie skrojonych elementów zabudowy górnej. Światło lamp i oświetlenia sufitowego dopełniają wrażenia czystości i przestronnego wnętrza. Biały stół i krzesła na delikatnym stelażu przypominają o nowoczesnym charakterze przedstawionej kuchni.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: TK23TK23131,80 m²
Projekt domu: Alandra 2MAlandra 2M131,98 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: MaderaMadera132,20 m²
Projekt domu: Dostępny 2Dostępny 2132,30 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Minorka IIMinorka II132,80 m²
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.