Salon i jadalnia: Piaskowa

Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Piaskowa - Wizualizacja wnętrza

Idea

Jasny i przestronny salon, nie został zaburzony żadnym zbytecznym elementem. Idealnie współgrające kolory, delikatne tkaniny i naturalne materiały, trawertyn i drewno powodują zwiększenie poczucia ciepła, komfortu i funkcjonalności tego nowoczesnego i minimalistycznego wnętrza. Szkliwiona podłoga ładnie odbija szczegóły wykończenia wnętrza.

Funkcjonalność

Wnętrze salonu zostało dyskretnie oddzielone od kuchni, która pomimo swoich rozmiarów nie wchodzi gwałtownie w część dzienną. Wielkie donice z roślinami i naturalny fornir drewniany, pozwalają nam poczuć się jak na tarasie ogrodu. Bardzo wygodna, narożna kanapa pozwala zachować idealne spojrzenie na telewizor i piękny widok za oknem. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu od 20 mkw.

Preferowane materiały

Część ścian zostało pokryta naturalnym fornirem drewnianym i wspaniale prezentującym się trawertynem. Aksamitne pokrycie narożnika i szkliwiona płytka podłogowa o wym. 60x60, dopina całość idealnie wykończonego wnętrza. Białe dodatki mebli i ciekawy, ażurowy element dekoracji ściany został uzupełniony o piękne, chromowane lampy.

Cena od: 70,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji.
Pola oznaczone * są wymagane.

Projekt domu: Dostępny 5Dostępny 5135,50 m²
Projekt domu: TK12TK12135,92 m²
Projekt domu: SolidnySolidny136,00 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: TK29TK29136,30 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-27HomeKONCEPT-27136,58 m²
Projekt domu: ArteoArteo136,93 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Sardynia VISardynia VI137,20 m²
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Polskie Składy Budowlane
Acero Frame
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.