Salon i jadalnia: Pierwsze kroki

Wnętrze: Pierwsze kroki - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Pierwsze kroki - Wizualizacja wnętrza

Pracownia: Tamkun Design

Wnętrze: Pierwsze kroki - Widok na otwartą kuchnie i jadalnie
Wnętrze: Pierwsze kroki - Widok na otwartą kuchnie i jadalnie

Idea

Idea projektu oparta jest na zaprojektowaniu elementów wyłącznie niezbędnych w taki sposób żeby nie kolidowały ze sobą jak i użytkownikiem wnętrza. Wnętrze dedykowane dla młodych inwestorów i przestrzeni nie przekraczających 20- 25 mkw.

Funkcjonalność

Największym wyzwaniem dla projektanta przy tak małym metrażu (17 mkw) i wymogu inwestora ujęcia większości przestrzeni życiowych w jednym pomieszczeniu jest zachowanie ergonomii. W przedstawionym projekcie dodatkowym utrudnieniem była nieregularna forma pokoju - łuki. Projekt ograniczył się do projektu kuchni i ściany frontowej z szafką RTV.

Preferowane materiały

Wykorzystano w nim drewno - dąb - przy zabudowie kuchennej - bielone drewno - panele podłogowe - oraz ścianę stylizowaną na murowaną ( bielona bądź malowana cegła). Charakterystycznym elementem jest również szklany/poliwęglanowy panel chroniący ścianę ( strefa kuchenna) przed zabrudzeniem oraz umożliwiający zapisanie na niej np. ulubionego przepisu bądź ważnej informacji dla partnera.

Cena od: 60,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: Korso 2Korso 2175,94 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: EgonEgon176,47 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Bono 2Bono 2179,92 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: HomeKONCEPT-57HomeKONCEPT-57180,33 m²
Projekt domu: Decyma 8 (CE)Decyma 8 (CE)182,64 m²
Projekt domu: HomeKONCEPT-07HomeKONCEPT-07183,09 m²
Projekt domu: KleoKleo185,06 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.