Projekt wnętrza szyty na miarę

Wiesz co, kiedy i za ile!

Gotowe projekty wnętrz to propozycja dla wszystkich, którym zależy na kształtowaniu najbliższego otoczenia według własnego poczucia estetyki i stylu. Dzięki dostępnym aranżacjom uwzględniającym najnowsze trendy w projektowaniu, niskim cenom i krótkim terminom realizacji zleceń, każdy, kto myśli o urządzaniu swojego domu lub mieszkania, na pewno znajdzie pomysł na niebanalny wystrój – kuchni, łazienki, salonu, sypialni, jadalni i innych pomieszczeń.

I

Dla kogo gotowe projekty wnętrz?

Gotowe projekty wnętrz to oferta kierowana do ludzi, którzy są świadomi własnych potrzeb i na podstawie oglądanych koncepcji potrafią wyobrazić sobie realizację projektu we własnym wnętrzu. Prezentowane aranżacje stanowią bazę do przygotowania indywidualnej dokumentacji, uwzględniającej wymiary i wymogi konkretnego pomieszczenia, dostosowując je do danej koncepcji stylistycznej i kolorystycznej.

II

Jak to działa?

Zamawiający gotowy projekt wnętrza przysyła zwymiarowane rzuty wybranego pomieszczenia, do którego projektanci dostosowują wybrany projekt. Współpraca z designerem polega na konsultowaniu projektu z rzeczywistymi wymogami pomieszczenia np. uwzględnieniu wymiarów okien i drzwi, jego wysokości, proporcji, przebiegu instalacji oraz na indywidualnym doborze stosownych dodatków, które korespondować będą z wybraną stylizacją, nadającą jej jednak zdecydowanie indywidualny charakter. Dzięki takiemu podejściu można szybko i w ramach niewysokiego budżetu zmienić oblicze swojego domu lub mieszkania!

III

Zalety gotowych projektów wnętrz:

  • Idealnie dopasowane do preferencji, stylu i budżetu.
  • Efekty gwarantowane przez najlepszych polskich projektantów gotowych wnętrz.
  • Łatwo dostępne – koncepcje non stop na www.domowy.pl i dokumentacje w 10 dni od złożenia zamówienia.
  • Z pełną dokumentacją – taką samą, jak w projektach indywidualnych.
  • Z bezpłatnym, indywidualnym doradztwem własnego Designera.
  • Z gotową listą zakupów i sklepów.