Jadalnia: Terra Nova

Wnętrze: Terra Nova - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Terra Nova - Wizualizacja wnętrza

Pracownia: A Atelier Autorska Pracownia Architektury

Wnętrze: Terra Nova - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Terra Nova - Wizualizacja wnętrza

Idea

Aranżacja „Terra Nova” to przepis na stworzenie delikatnego, przytulnego i eleganckiego wnętrza, w którym każdy będzie czuł się swobodnie. Wyszukane połączenie materiałów i delikatna gama kolorystyczna tworzy harmonijne połączenie piękna, funkcjonalności i nowoczesności.

Funkcjonalność

Miękkie materiały obiciowe w naturalnych, ciepłych kolorach w połączeniu z jasną i delikatną kolorystyką wnętrza zostały przełamane drewnem o widocznym usłojeniu. Ciekawa faktura tapety przełamuje monotonię jednolitych ścian, a wyraziste lampy urozmaicają przestrzeń.

Cena od: 35,00 zł/m²

  • Do góry

Inne pomieszczenia w kolekcji

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Nie znaleziono żadnych projektów

Nie znaleziono żadnego projektu spełniającego kryteria wyszukiwania. Spróbuj zmienić kryteria lub wejdź na tą stronę, gdzie znajdziesz wyszystkie projekty dostępne w naszym portalu.

Szeroka baza projektów domów zawiera różnorodne propozycje – od domów małych, letniskowych, przez średnie, parterowe i z użytkowym poddaszem, po domy piętrowe duże, czy rezydencje dla wymagających. Jeśli nie możesz znaleźć wymarzonego projektu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klientów.

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.