Kuchnia: Wilanów

Wnętrze: Wilanów - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wilanów - Wizualizacja wnętrza

Pracownia: Digital Pigment

Wnętrze: Wilanów - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wilanów - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wilanów - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wilanów - Wizualizacja wnętrza

Idea

Kuchnia jest otwarta na pokój dzienny. Pomiędzy dwiema strefami wkomponowana jest część jadalniana. Ideą takiej kompozycji pomieszczenia jest wtopienie zabudowy szafkowej w całość mieszkania – zarówno jeśli chodzi o użyte materiały jak i styl szafek. Drewno na podłodze ma odniesienie w szafkach wiszących, czarny blat kuchenny – w innych meblach czy dekoracji na suficie podwieszanym.

Funkcjonalność

Większość sprzętów AGD ukrytych jest za frontami. Ciąg kuchenny wyposażony jest w dużą ilość szuflad, dodatkowo w części ze słupkami jest miejsce na domową spiżarnię. Pomimo swojej pojemności, zabudowa kuchenna nie sprawia wrażenia dużej i ciężkiej. Przy części ze stołem jadalnianym zaprojektowana jest dodatkowa szafka na szkło i okazjonalną zastawę.

Preferowane materiały

Całość utrzymana jest w stonowanej, jasnej tonacji z wyraźnymi, czarnymi akcentami. Szafki kuchenne białe z drewnianymi, delikatnymi wstawkami. Zabudowa wisząca fornirowana w odcieniu podłogi. Jako tło dla kuchni zaprojektowana została ściana z betonu architektonicznego, przykryta taflą szyby, która dodatkowo tonuje kolorystycznie całość.

Cena od: 90,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: AlionAlion136,35 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Alion 2MAlion 2M136,79 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: ArteoArteo136,93 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AsanAsan137,23 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: AtosAtos137,23 m²
Promocja! Niższa cena!
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.