Kuchnia: Wood

Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza

Idea

Koncepcją kuchni jest wyraźne oddzielenie strefy dziennej od części kuchennej, przy jednoczesnym otwarciu przestrzeni. Ciepłe kolory, połyski i brak płytek na ścianie jednoczą dwa pomieszczenia w całość, jednocześnie nakreślając ich granice.

Funkcjonalność

Otwarta na salon, nowoczesna kuchnia w minimalistycznym wykończeniu. Wyspa z wbudowanym zlewem jest granicą pomiędzy zrównoważonym salonem a roboczą częścią mieszkania. Z jednej strony jest elementem mebla pokojowego, z drugiej szafką kuchenną. Wysoka zabudowa skrywa lodówkę i cały szereg pomocnych przestrzeni magazynowych. Dwa okapy mają za zadanie idealnie wentylować i pochłaniać zapachy gotowania. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu od 6 mkw.

Preferowane materiały

Wszystkie użyte materiały mają strukturę z połyskiem w kolorach brązu i bieli. Na ścianie za płytą grzewczą zamiast tradycyjnych płytek znajduje się nowoczesna tafla szklana. Część szafek jest podwieszona i podświetlona delikatnym światłem LED dla zwiększenia efektu lekkości.

Cena od: 80,00 zł/m²

  • Do góry

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt domu: TK17TK17120,68 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Z Pomysłem 2Z Pomysłem 2121,90 m²
Projekt domu: Jawor IIIJawor III122,05 m²
Projekt domu: Jemioła 2 Jemioła 2 122,22 m²
Promocja! Niższa cena!
Projekt domu: Helena RexHelena Rex122,30 m²
Projekt domu: TK28ATK28A122,59 m²
Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.