Salon i jadalnia: Wood

Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza
Wnętrze: Wood - Wizualizacja wnętrza

Idea

Podstawą stworzenia projektu jest uzyskanie optymalnego miejsca wypoczynkowego i niedużej części jadalnej z osobnym stołem i wygodnymi krzesłami. Brązy, biele i beże zostały uzupełnione o intensywny żółty kolor, który wprowadza do salonu element oryginalności i ciekawą odskocznię od łagodnego wykończenia wnętrza.

Funkcjonalność

Duży i wygodny narożnik został umiejscowiony blisko okna i wyjścia na balkon, zapewniając miejsce relaksu z wglądem na ogród. Ściana telewizyjna jest jednocześnie podstawą TV i parawanem części kuchennej mieszkania. Okrągły stół uzupełniony jest o szereg elementów dekoracyjnych w kształcie koła i walca. Proponowana koncepcja sugerowana jest do wnętrza o metrażu od 20 mkw.

Preferowane materiały

Płytka podłogowa szkliwiona w dużym formacie, bez odcinania części przedpokoju i kuchni. Meble i dodatki wykonane w materiałach z połyskiem tworzą jednolitą koncepcję eleganckiego i stonowanego wnętrza. Beżowe ściany uzupełnione o białe elementy dekoracyjne.

Cena od: 70,00 zł/m²

  • Do góry

Inne pomieszczenia w kolekcji

Zapytaj o ten projekt wnętrza

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat projektu, skontaktuj się z nami. Twoje pytanie trafi bezpośrednio do Biura Obsługi Klienta, najbliższego Doradcy lub redakcji portalu. Doświadczeni eksperci rynku budownictwa jednorodzinnego chętnie doradzą na każdym etapie prowadzenia inwestycji. Pola oznaczone * są wymagane.
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji usług dostępnych w serwisie Domowy.pl oraz w celach marketingowych realizowanych przez serwis Domowy.pl. Jednocześnie informujemy, że wyłącznym Administratorem Twoich danych osobowych jest Home&More Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Robotniczej 72F (właściciel marki Domowy.pl). W dowolnym momencie możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Więcej polecanych projektów domów
Roben
Fakro
Julstar Haus
Jeger
Fabryka Stropów

150

250

350

20

30

40

  • ParterowyParterowy
  • PiętrowyPiętrowy
  • Z poddaszemZ poddaszem
  • Brak garażuBrak garażu
  • GarażGaraż
  • Wiata garażowaWiata garażowa

Szukanie zaawansowane

0

Twoje ulubione projekty domów

Notatnik jest pusty. Dodaj do ulubionych to praktyczna funkcja portalu Domowy.pl, która pozwala gromadzić w jednym miejscu projekty i artykuły.